PLEXR İLE SKAR VE LEKE TEDAVİSİ NASIL OLUR?

PLEXR İLE SKAR VE LEKE TEDAVİSİ NASIL OLUR?

Plexr ile lekelerin buharlaştırılması yöntemidir. Mucizevi sonuçları vardır, 1 ya da 2 seansda lekeler tümüyle çıkarılabilir. Uygulama sonrasında, güneş koruyucu ve likit fondöten kullanmak gereklidir.

PLEXR Uygulama Videoları

PLEXR maddenin 4.Hali Plazma' yı kullanarak, hedef dokuları süblümleştirerek etki eder.Detaylı bilgi için

Plexr’le Makul (Leke) tedavisi•

PLEXR İLE YARA TEDAVİSİ NASIL OLUR?

Plexr cihazı ile ciltte çeşitli nedenlerle oluşmuş hasarlar, yanlış iyileşmeden kaynaklı oluşan nedbe dokuları, buharlaştırma yolu ile ortadan kaldırılır. Birden fazla seans gerekebilir.

Plexr Leke Tedavisi

Plexr Maddenin dördüncü halini PLAZMA yı kullanarak, hedef dokuları süblime eder.

Akne İzi Tedavisi - Plexr Uygulaması Ankara

Plexr ile Akne İzi Tedavisi kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.
03124482361

Grp Yöntemiyle Skar Yara İzi Tedavisi

Skar yara tedavisinde grp uygulaması ile önce ciltte taze doku ürettirmek gerekir ardından CO2 fraksiyonel lazer ile soyarak tedaviyi tamamlamak uygun olur.
- facebook.com/Drsevgiekiyor/ - instagram.com/dr.sevgiekiyor/

Plexr Nedir? Plexr Soft Surgery ile Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri

Plexr (Plexr Soft Surgery) , son zamanların sıkça tercih edilen ve başarılı sonuçları olan bir cihazdır. Katıdan gaz haline geçmesi işlemi ile gerçekleştirmektedir. Cilt altına zarar vermeden üst tabakasını yenilenme sağlayan bir işlemdir. Plexr uygulamasının en popüler olduğu konu ameliyatsız göz kapağı estetiğidir. Bunun dışında, leke tedavisinde ve kırışıkların giderilmesinde kullanılmaktadır. Plexr uygulaması son derece pratik ve kısa bir işlemdir. Genel olarak tek seans uygulanmaktadır. Gerekli görülmesi durumunda 2. bir seans gerekebilir. Vücut benlerinin alınmasında da son derece etkili bir tedavi seçeneği haline gelmiştir.

Tunalı Hilmi Cad. Buğday Sok. 51 Kavaklıdere ÇANKAYA Ankara Telefon 0(532) 746 88 47-Telefon (0312) 426 88 47

05 Sivilce izi tedavisi Plexr ile nasıl yapılır

Cilt Leke tedavisi

✨Magic of pigments ✨ ✨1 Seans leke tedavisi ile 1 haftalık süreçte %80 sonuç elde ettik.Yaz kış demeden uygulanabilen bu sistem ile tek seans da lekelerinizden kurtulun.gördüğünüz gibi cildi yormadan hasar vermeden lekelerden kurtulmak mümkün #pembeguzellik#leke#leketedavisi#adana#mersin#leke#güneş#güneşlekesi#doğumlekesi

08 Plexr uygulaması sonrası iz kalır mı

Yüz Gençleştirmede Plexr Yöntemi Nedir? Plexr Yöntemi Nasıl Yapılır?

Yüz Gençleştirmede Plexr Yöntemi Nedir? Plexr Yöntemi Nasıl Yapılır? Plexr Yöntemi Hakkında Bilmek İstediklerinizi Op.Dr. Murat Keskin Yanıtlıyor.

Cilt lekeleri Tedavisi - Plexr Uygulaması Ankara - Op.Dr.Taner Bahar

Plexr ile Cilt lekelerinin tedavisi için kliniğimizde Plexr uygulamaları yapmaktayız.

Telefon: (0312) 426 88 47 WhatsaapNo: 0(532) 746 88 47
Tunalı Hilmi Cad. Buğday Sok. 5/1 Kavaklıdere ÇANKAYA / Ankara

Akne İzi Tedavisi - PLEXR ile Sivilce İzleri Tedavisi - Ankara - Op.Dr.Taner Bahar

Plexr ile akne izlerinin tedavisini uygulamaktayız. Sivilce izlerinin tedavisinde Plexr oldukça etkilidir. Op.Dr. Taner Bahar
Telefon: (0312) 426 88 47 whatsaapNo: 0(532) 746 88 47

Tunalı Hilmi Cad. Buğday Sok. 5/1 Kavaklıdere ÇANKAYA / Ankara

Fraksiyonel Lazer ile Leke Tedavisi (Tahir Sarıkaya/Beyaztv)

PLEXR İLE AMELİYATSIZ GÖZ KAPAĞI TEDAVİSİ NASIL OLUR?

Bıçaksız cerrahi olarak adlandırılan yöntemdir. Cilt üzerine plasma enerjisi çarptırılır, dokuların sıvısını buharlaştırarak eş zamanlı olarak, o bölgedeki doku fazlalığını giderir. Kesme olmadan, dikiş olmadan, ameliyatsız, yaşa ve genetik olarak varolan gözkapağı deri fazlalığı sorunlarında güvenle kullanılır. İz kalmaz. Asimetri riski yoktur.

Plexr'le BEN tedavisi.

PRP ( Platellet rich plazma) tedavisi.
#PRP #CGF #mezotherapi #Botox #Dolgu #Plexr #Ben #Siğil #Nasır #Kırışıklık #leke #çatlak #Varis #Ozon #Akupunktur #Epilasyon #sigarabağımlılığı

Plexr Leke Tedavisi

Plexr havadaki gazları iyonize ederek maddenin dördüncü hali PLAZMA yı kullanır.Hedef doku süblümleştirilir(katıdan direkt gaz haline geçiş)Plexr ile cilt arasında temas yoktur.

Lazerle Leke Tedavisi / Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Lazerle leke tedavisinde seans sayısı lekenin cinsi, derinliği ve kişinin cilt yapısı ile alakalıdır. Yüzeysel bir çil tek seansta gerilerken derin bir çil 4-5 seans gerektirebilir. Doğum lekeleri 10-15 seans sürebilir. Melazma tarzındaki güneş lekeleri 8-10 uygulama gerektirebilir. Leke tedavilerinde seans aralıkları ortalama 2-8 hafta olabilir.

Link:

Boyun kırışıklıklarına Plexr tedavisi

Siz de boyun bölgesi kırışıklığından şikayetçiyseniz polikliniğimizde Plexr uygulamasından faydalanabilirsiniz.
.
Bilgi ve randevu için:

Whatsapp: 05382666697
Tel: 02125312209

#estetik #güzellik #stil #makyaj #dermatoloji #dolgu #dudakdolgusu #lazer #lazerepilasyon #aknetedavisi #leketedavisi #happy #mutlu #hair #instagood #beauty #likes #haftasonu #plexr #softsurgery #kirisiklik #blepharoplasty #cumartesi #gozkapagi #nice #weekend #estebel #istanbul #genclik #me

Shares

Check Also

Menu