This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Tuleje resorów - silentblock - demontaż Jeep Willys

x

Tuleje resorów - silentblock - demontaż Jeep Willys

Zapraszam na film

klucz resory

x

Wieszak samurai4x4 plus resor ome

Ignition 1948 willys

x

Resory, Warszawa, Reskor Waleria Korgul

Reskor Waleria Korgul, Warszawa, oferuje Klientom wszelkiego rodzaju resory, amortyzatory czy sworznie i tuleje brązowe. Nasza firma od 1981 roku specjalizuje się w wymianie, regeneracji i sprzedaży resorów do samochodów dostawczych, ciężarowych, terenowych, osobowych, przyczep, naczep i lawet. W ofercie posiadamy również szeroki wybór nowych amortyzatorów. Wszelki nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, gwarantując Klientowi wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Nasz bogaty asortyment to resory i sprężyny, pióra resorowe, elementy współpracujące jak tuleje brązowe, sworznie, strzemiona, nakrętki, łapy, poduszki, amortyzatory, miech czy przekładki. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 664-93-90, odwiedzić nas osobiście na ulicy Nowej Huty 2, 01-338 Warszawa, lub sprawdzić nasz profil klikając w powyższy link. Serdecznie zapraszamy!

Market budowlany w Szwecji - potężny asortyment i brak budżetowych narzędzi .

W sklepie byłem już kilka razy , ale za każdym razem zaskakuje mnie wielkością asortymentu . Od razu rzuca się w oczy jakość . Tutaj nie ma budżetowych narzędzi . Są tylko renomowane marki , w dodatku tańsze niż u nas w Polsce . Zapraszam na film .

Podkład muzyczny : Kevin MacLeod: Malt Shop Bop – na licencji Creative Commons Attribution (
Źródło:
Wykonawca:
x

Jeep Willys - odpalanie zakończone sukcesem

No i w kocu nadeszła pora na posłuchanie silnika . Zależało mi bardzo na odpaleniu , ponieważ teraz znam stan silnika jak i jego podzespołów . Zapraszam na film .

Snorkel - Jeep Wrangler - wykonany ze stalowej blachy 1.5 mm .

Po pierwszym zatopieniu Jeep'a , silnik nabrał wody , która narobiła niezłego spustoszenia . Wstępne kalkulacje kosztów zaważyły na wymianie silnika na nowy-używany . Aby nie powtórzyć historii i zaoszczędzić kosztów , zmuszony byłem zamontować snorkel . Niestety ,ale te dostępne na rynku mnie nie przekonywały . Albo sporo kosztowały , albo wykonane były ze słabego i kruchego laminatu . Więc wykonałem swój stalowy snorkel .

Zderzak tylny stalowy Suzuki Samurai mocowanie szekli

Zapraszam na film , w którym pokażę Wam , w jaki sposób wykonałem zderzak do Suzuki Samurai . Film , a raczej pokaz slajdów powstał na podstawie archiwalnych zdjęć .

Podkład muzyczny :
Audionautix: Big Car Theft – na licencji Creative Commons Attribution (
Wykonawca:

Piaskowanie ramy i całego zawieszenia + podkład epoksydowy - Jeep WIllys

Witam . Po ostatnich próbach piaskowania , podjąłem decyzję , że tą czynność muszę zlecić firmie zewnętrznej . Nie posiadam wystarczającej sprężarki , aby samemu to wykonać . Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu usługami , z czystym sumieniem mogę polecić firmę , która świadczy usługi piaskowania oraz malowania proszkowego . Miło zaskoczony byłem ceną oraz fachowością . Zapraszam na profil ;
x

Przedni most Jeep Willys - rozbiórka i weryfikacja części .

Most przedni na pierwszy rzut oka wydawał się w dobrym stanie . Nic bardziej mylnego . Podczas rozbierania pojawiło się kilka poważnych usterek . Zapraszam na film

Podkład muzyczny :

Burnt - Jingle Punks
The Coldest Shoulder - The 126ers

Demontaż szyby czołowej Jeep Willys

Demontaż szyby zazwyczaj nie stanowi problemu . Lecz gdy uszczelka gumowa , z biegiem lat , robi się plastikowa , to już jest wyzywanie . Ale operacja zakończona sukcesem , pacjent żyje :) Zapraszam na film
x

Weryfikacja części - lista części do zamówienia - Jeep Willys Viasa

Rama jak i inne podzespoły wymagają końcowego malowania . Jest to ostatni dobry moment , by zamówić części . Aby składanie ramy odbyło się sprawnie , muszę mieć części odpowiednio wcześniej . Teraz żmudne poszukiwania , i przeczesywanie internetu w poszukiwaniu kilku elementów tej układanki . Zapraszam na film .

Most arkadowy z 1635 roku oraz podziemna kaplica Betlejka .

Ossolin - wieś położona w województwie świętokrzyskim . Tutaj w roku 1635 kanclerz Jerzy Ossoliński wzniósł renesansowy zamek . Dziś po zamku nie ma śladu , ale zachowały się pewne fragmenty arkadowego mostu . Nieopodal odnajdziemy także podziemną kaplicę , zwaną Betlejką .

Śmieszna rozmowa telefoniczna "Janusz sprzedaje resory"

Śmieszna rozmowa telefoniczna z sympatycznym Panem Januszem.
Dajcie łapkę w górę i suba.. jeśli się spodobało!
x

Przygotowanie mostu do piaskowania Jeep cj3b Willys Viasa

W dzisiejszym materiale zobaczycie , jak przygotować element do piaskowania . Warto się do tego przyłożyć , ponieważ piaskowanie może narobić wiele szkód . Na pewno trzeba osłonić gniazda łożysk , miejsca po których pracują uszczelniacze itp. Ważne jest , aby również nie zapomnieć o gwintach . One też potrafią ucierpieć . Zapraszam na film

Prace rozbiórkowe Jeep Willys - Viasa odc. 2.

Nadszedł czas na przygotowanie samochodu do renowacji . Proces ten zaczniemy od piaskowania , ale pierwszym krokiem będzie rozebranie samochodu niemal na czynniki pierwsze . Zapraszam na film .

Podkład muzyczny :
Whistling Down the Road
Beat Your Competition

Spawanie ramy - Jeep Willys - podstawa akumulatora

Prace przy ramie rozpoczęte . Rama jest w doskonałym stanie , pomimo tego , prace przy niej generują mnóstwo czasu . Ale powoli zbliżamy się do ostatecznego etapu , czyli malowania . Zapraszam na film

Prace rozbiórkowe Jeep Willys - Viasa odc. 1 .

Nadszedł czas na przygotowanie samochodu do renowacji . Proces ten zaczniemy od piaskowania , ale pierwszym krokiem będzie rozebranie samochodu niemal na czynniki pierwsze . Zapraszam na film .

Podkład muzyczny :
Whistling Down the Road
Beat Your Competition

Regeneracja mostu - malowanie kul Jeep Willys

Zabieg regeneracji kul mostu to zabieg jeden z wielu . Ale to na nim dziś się skupimy . Zapraszam na film .

Shares

x

Check Also

x

Menu