This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

50TL KÜTLETMECİ vs. 650TL KÜTLETMECİ! (#SonradanGorme)

x

50TL KÜTLETMECİ vs. 650TL KÜTLETMECİ! (#SonradanGorme)

50TL KÜTLETMECİ vs. 650TL KÜTLETMECİ! (#SonradanGorme)
Sonradan Görme serisinin bu bölümünde ucuz orta ve pahalı olmak üzere 3 farklı kırık çıkıkçı/kayropraktist/kütletmeci deniyoruz!
ASMR Murat:
Sportomed Aşkın:
Reşat Coşkun:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:
x

ASMR physiotherapy female chair massage + female hard foot, back, arm, neck, shoulder, sleep massage

Hello friends . Welcome to my channel. Thanks for 184.800 subscribers. We are with a legendary video. This video will be our mevlüt and female pelin physiotherapist technician friends. The video will include chair massage, back massage, neck massage, shoulder massage, arm massage, foot massage, sleep massage. I hope you like it . please subscribe to my channel. Don't forget to like, comment and share the video. add them to your stories in your social accounts and whatsapp. Thank you from now. Best regards .
______
Merhaba arkadaşlar . Kanalıma hoş geldiniz. 184.800 abone için teşekkürler. Efsanevi bir video ile birlikteyiz. Bu video mevlüt ve bayan pelin fizyoterapist teknisyen arkadaşlarımız olacak. Videoda sandalye masajı, sırt masajı, boyun masajı, omuz masajı , kol masajı,ayak masajı , uyku masajı olacak. Umarım beğenirsin . lütfen kanalıma abone olun . videoyu beğenmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın. bunları sosyal hesaplarınızda ve whatsapp'ınızda hikayelerinize ekleyin. şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla .
________
Olá amigos . Bem-vindo ao meu canal. Obrigado por 184.800 assinantes. Estamos com um vídeo lendário. Este vídeo será nosso amigo técnico em fisioterapia e fisioterapia. O vídeo incluirá massagem na cadeira, massagem nas costas, massagem no pescoço, massagem nos ombros, massagem nos braços, massagem nos pés, massagem no sono. Espero que você goste . assine o meu canal. Não esqueça de curtir, comentar e compartilhar o vídeo. adicione-os às suas histórias em suas contas sociais e whatsapp. Obrigado a partir de agora. Cumprimentos .
_______
Hola amigos . Bienvenido a mi canal. Gracias por 184.800 suscriptores. Estamos con un video legendario. Este video será nuestro amigo técnico y fisioterapeuta pelin femenino. El video incluirá masaje en silla, masaje de espalda, masaje de cuello, masaje de hombros, masaje de brazos, masaje de pies, masaje del sueño. Espero que te guste . Por favor subscribete a mi canal. No olvides dar me gusta, comentar y compartir el video. agréguelos a sus historias en sus cuentas sociales y whatsapp. Gracias desde ya. Atentamente .
_______
हैलो मित्रों । मेरे चैनल पर आपका स्वागत है। 184.800 ग्राहकों के लिए धन्यवाद। हम एक पौराणिक वीडियो के साथ हैं। यह वीडियो हमारे mevlüt और महिला श्रोणि फिजियोथेरेपिस्ट तकनीशियन दोस्तों का होगा। वीडियो में कुर्सी की मालिश, पीठ की मालिश, गर्दन की मालिश, कंधे की मालिश, हाथ की मालिश, पैरों की मालिश, नींद की मालिश शामिल होगी। मुझे उम्मीद है आप इसे पसंद करेंगे । कृपया मेरे चैनल की सदस्यता लें। वीडियो को लाइक, कमेंट और शेयर करना न भूलें। उन्हें अपने सामाजिक खातों और व्हाट्सएप में अपनी कहानियों में जोड़ें। अभी से धन्यवाद। सादर ।
_________
Привет друзья . Добро пожаловать на мой канал. Спасибо за 184.800 подписчиков. Мы с легендарным видео. Это видео станет нашими друзьями-физиотерапевтами и специалистами по пелиновой терапии. Видео будет включать массаж стула, массаж спины, массаж шеи, массаж плеч, массаж рук, массаж ног, массаж сна. Я надеюсь тебе это понравится . пожалуйста подпишитесь на мой канал. Не забудьте лайкнуть, прокомментировать и поделиться видео. добавьте их в свои истории в социальных сетях и WhatsApp. Спасибо с этого момента. С уважением .
______
你好朋友 。 歡迎來到我的頻道。 感謝184.800個訂閱者。 我們有一個傳奇的視頻。 該視頻將成為我們的女性和女性pelin物理治療師技術人員的朋友。 該視頻將包括椅子按摩,背部按摩,頸部按摩,肩部按摩,手臂按摩,足部按摩,睡眠按摩。 我希望你喜歡它 。 請訂閱我的頻道。 不要忘記喜歡,評論和分享視頻。 將它們添加到社交帳戶和whatsapp中的故事中。 從現在開始謝謝你。 最好的祝福 。
_______
皆さん、こんにちは 。 私のチャンネルへようこそ。 184.800人の購読者に感謝します。 伝説のビデオが付いています。 このビデオは、mevlütと女性のpelin理学療法士の技術者の友人になります。 ビデオには、椅子マッサージ、背中マッサージ、首マッサージ、肩マッサージ、腕マッサージ、足マッサージ、睡眠マッサージが含まれます。 気に入ってくれるといいな 。 私のチャンネルに登録してください。 動画を高く評価し、コメントし、共有することを忘れないでください。 ソーシャルアカウントとwhatsappのストーリーにそれらを追加します。 これからもよろしくお願いします。 宜しくお願いします 。
_____
안녕하세요 친구 . 내 채널에 오신 것을 환영합니다. 184.800명의 가입자에게 감사합니다. 우리는 전설적인 비디오를 가지고 있습니다. 이 비디오는 mevlüt 및 여성 펠린 물리 치료사 기술자 친구가 될 것입니다. 비디오에는 의자 마사지, 등 마사지, 목 마사지, 어깨 마사지, 팔 마사지, 발 마사지, 수면 마사지가 포함됩니다. 나는 그것을 좋아하면 좋겠 . 내 채널을 구독 해주세요. 비디오를 좋아하고 댓글을 달고 공유하는 것을 잊지 마십시오. 소셜 계정과 WHATSAPP의 이야기에 추가하십시오. 지금부터 감사합니다. 친애하는 .
________
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR ..

most viewed ...
1 =
2 =
3 =
4 =
5 =
6 =
7 =
8 =
9 =
10 =
____

Address/Adres:Merkez Mahallesi. Ladin Sokak. No:4 Kuyumcukent Atölye Blogu 1. Kat 10.Sokak 9 Numara. Yenibosna /İSTANBUL
Tel:0538 242 13 44.
Prices/Fiyat:
Saç/Haircut:40TL
Sakal/Shave:20 TL
Sakal+Fön/Shave+BlowDry:30 TL
Massage/Masaj 1 Min/1 Dakika:4 TL
Massage 30 Mins/30 Dakika Masaj:70 TL
Cilt Bakımı/Facial Care:80
____
#asmrfemale #chairmassage #turkishbarber
____

x

2.250TL Elektrikli Scooter VS. 50.000TL Elektrikli Scooter (#SonradanGörme)

2.250TL Elektrikli Scooter VS. 50.000TL Elektrikli Scooter
Son zamanlarda popüler olan elektrikli scooter ları inceliyor ve karşılaştırıyoruz!
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:
x

NASIL YAPILDIĞINI BİLMEDEN TÜKETTİĞİMİZ 10 ŞEY!

Ben Berk Coşkun, bu videoda nasıl yapıldığını bilmeden tükettiğimiz 10 şey gösterdim! Nutella yapımı tarifi , Starbucks kahve hilesi , kola içinde ne var , jelibon nasıl yapılır ve dahası videoda! :)

Taklit Videolarımı izlemek için:
Şarkılar ve Remix'lerimi izlemek için:
Youtube Özel Videolarımı izlemek için:

Kanala abone olmayı unutmayın ;)

Berk Coşkun

➤ Instagram : berkcoskun
➤ Twitter : berkcoskunmusic
???? iletişim: berk@wovie.com.tr
x

RUSYA'DA TÜRK ŞARKISI PATLAMAYA DEVAM NASIL POPÜLER OLDU? | RUSLARA SORDUK

Bugünlerde Rusya’nın bütün müzik rekorlarını kıran Türkçe rap şarkısı Patlamaya Devam'ı Ruslara sorduk ????
Sokak röportajımızda Rusların Adana’lı İsyan Tetick’in Patlamaya Devam şarkısına neden bu kadar ilgi gösterdiklerini inceledik ????
Teknede parti yapan uzaylıları gösteren bu videolu şarkı Shazam’da Rusya’da şu an 5. numarada ????
Bu klibi bu kadar izlenen ve popüler kılan neler sizce? ????

------------------------------------------------------

Kanala abone ol:

Instagram ►

------------------------------------------------------

Bize daha çok destek olmak isteyen, ama bunu nasıl yapabileceklerini bilmeyenler için Patreon hesabımızı açtık ????
Her türlü desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz! ????

5TL MASAJ vs. 595TL MASAJ (#SonradanGörme)

Sonradan Görme serimizin yeni bölümünde ucuz orta ve pahalı masaj salonlarını karşılaştırıyoruz. En uygun fiyatlımız 5TL en pahalısı ise 595TL , bu eğlenceli videoyu kaçırmayın!
Tişörtlerim :
Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın!
Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak abone olabilirsiniz!

5000TL Araba vs. 3.500.000TL Araba :
DUBAİ NUSRET'TE 1500TL HESAP ÖDEMEK! :
DÜNYANIN EN KÖTÜ DÖVMESİ! :
123123TL'lik STRES ÇARKI! :
DÜNYADAKİ EN BÜYÜK AQUAPARK! :
Geceliği 40TL Otel vs. 115.050TL Otel :
3TL Pizza vs. 70TL Pizza :
BOKS CHALLENGE! :
YORUMLARDAN ŞARKI YAPMAK #2 :
KAFADAKİ ELMAYI OKLA VURMAK! :
SİNEMAYA BEDAVA GİRDİM! :

İkinci Kanalım! :
Web :
Twitter :
Facebook :
Instagram :
Snapchat : orkunisitmak

Müzik Epidemic Sound:

Merhaba Ben Orkun Işıtmak! Youtube kanalımda birbirinden komik şarkı ,parodi , şaka, sosyal deney,eğlence, ve hayatımı paylaştığım vloglar/videolar üretiyorum. Genellikle haftada 2 video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!
Buraya kadar okuduysanız adamsınız ,siyular babacımlar

KAYROPRAKTİK TEDAVİ DENEDİM! KÜTLETMECİ DENEYİMİ

Kayropraktik, manuel tedavi, kütletmeci veya kırık çıkıkçı da olarak isimlendirilen bu uygulamayla duruş bozukluğunuz, kamburluk gibi şikayetleriniz veya sadece merak edip farklı bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim!
Harika ve son derece rahatlatıcı bir gün yaşamamı sağlayan Fizyoterapist Ferhat Cantekin'e tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Bana destek olmak için videoyu beğenmeyi, ve kanalıma abone olmayı unutmayın!

Yeni çıkan videolarımdan haberdar olmak için kanal bildirimlerini de açmayı unutmayın!


Müzik | Epidemic Sound:


YouTube kanalıma abone olmak için:

Instagram:

????İletişim: gerektamer@gmail.com

Merhaba! Ben Tamer Gerek. Youtube kanalımda bulunan, birbirinden komik ve enteresan ama aynı zamanda öğretici ve yeni deneyimlerle dolu, bunun yanı sıra kendi hayatım ve geçmişimle alakalı da paylaşımlarda bulunduğum videolar üretiyorum.
Yeni videolarımı kaçırmamak için abone olmayı ve bildiri tuşuna basmayı unutmayın!

Yok Böyle Bir Şey! İnanılmaz - Bel Boyun Kütletme Sesi - Ağrısız Hayat - Kütletmeci #3

Kayropraktik Tedavisi - Bel Boyun Kütletme Sesi - Ağrısız Hayat - Bel Boyun Fıtığı- Kütletmeci #2

FRENK YEMİŞİ TOPLADIK!!

FRENK YEMİŞİ TOPLADIK!! videomuz sizlerle. Serik Gebiz Köyünde Akdenizimizin gözde incisi olan bu meyveyi topladık ve nelere faydalı olduğunu anlattık. Bu eğlenceli ve bilgi dolu videodan keyif almanız dileği ile. İyi seyirler.
İletişim: birebiriletisim07@gmail.com
x

Kayropraktik Tedavisi - Bel Boyun Kütletme Sesi - Ağrısız Hayat - Bel Boyun Fıtığı- Kütletmeci #1

????ASMR THERAPY | Hair Wash - Head&Face Massage | Lady Umay

#ChairMassage #FemaleBarber
Hi friend, if you want to watch different chair massage and relaxing ASMR sleep videos and nice massage experiences, you can subscribe to this channel. Lıke,comment and share please..Goodbye..

Selam arkadaşım, farklı sandalye masajı ve rahatlatıcı ASMR uyku videoları ve güzel masaj deneyimleri izlemek istiyorsan bu kanala abone olabilirsin. Beğen,yorumla ve paylaş lütfen. Hoşçakal

*Recommend for you
Lady Linda????
Lady Oben????
Lady Ayça ????
Lady Ayça2????
Lady Esra????
Lady Ece????
Lady Ece 2????
Lady Berna????
Lady Shahnaz????
For More ASMR Video ????????

İnstagram /
Facebook /

5TL Çiğköfte vs. 50TL Çiğköfte (#SonradanGörme)

Sonradan Görme Serisinin yeni bölümünde Refika ile çiğköfte karşılaştırıyoruz!
Refika:
Tişörtlerim :
Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın!
Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak abone olabilirsiniz!

3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner :
Manken Kız İstemek! (#OrkunaMeydanOkuyorum):
Sidik Yarışı ft. Berkcan Güven :
İrem Sak ile Gülmeme Challenge :
Yemekte Miyiz? 1. Sezon 1. Bölüm :
Reynmen ile Kızların Numarasını Almak:
Tehlikeli Takla Parkour Challenge :
5TL Masaj vs. 595TL Masaj :

İkinci Kanalım! :
Web :
Twitter :
Facebook :
Instagram :

Müzik Epidemic Sound:

Merhaba Ben Orkun Işıtmak! Youtube kanalımda birbirinden komik şarkı ,parodi , şaka, sosyal deney,eğlence, ve hayatımı paylaştığım vloglar/videolar üretiyorum. Genellikle haftada 2 video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!
Buraya kadar okuduysanız adamsınız ,siyular babacımlar

Kanca Elime Saplandı !! / Balıkların İntikamı

Kanca Elime Saplandı !! / Balıkların İntikamı videomuz sizlerle. Keyifli seyirler...

Her Bütçeye Uygun Hazır Takım Kombinasyonları Kategorimiz:

At-Çek takımı kombinasyonları ile ilgili takım seçimi ve teknik destek için 05072799020 Whatsapp numarasından Balık Günlükleri / Mavi Yüzgeç destek hattına yazabilirsiniz ( Size daha kolay yardımcı olabilmem için sorularınızda hangi şehirde avlanacağınızı, hedef balıklarınızın neler olacağını, LRF/Spin/Tekne takımı vs ne tür bir takım tavsiyesi istediğinizi ve bütçenizi yazmanızı önemle rica ederim )...

Online Mağazamız:
Facebook:
İnstagram :

Avda Kullanılan Jigler Savage Gear Slim Jig Minnow 60 g ( Kuzuyu alan jig ), ve 15-20 g lambukaları alan jigler...

TÜM YOUTUBERLAR KORONA TESTİNDE ????

Evet gördüğünüz gibi ülkemizde yeniden yükselmeye başlayan Covid-19 vakalarıyla beraber çeşitli YouTuberlarda bu hastalığa yakalandıklarını açıklamaya başladılar. Biz de bu nedenle önlemlerimizi almak ve ne kadar dikkat etsek de yakalanmış durumda olan arkadaşlarımızı belirlemek için Korona testi yaptırmaya karar verdik. Bu videoada bizimle beraber @Meryem Can, @Turgut Ekim, @TAA, @Merve Özkaynak, @MuratAbiGF, @Batuhan Büyükakkan ve @Merve Kutlu vardı. İyi Seyirler!

Türkiye'nin en büyük YouTuberlarının videolarda görmediğiniz en samimi anlarını izleyebileceğiniz, eğlence ve bol muhabbetin var olacağı kanal. YouTuber Durağı!

Videoların daha çok gelebilmesi için beğenmeyi ve abone olup zile tıklamayı unutmayın! İyi Seyirler - Y.D. Ekibi

00:00 YouTuberlar Covid-19 Testine Giriyor!
07:43 Korona Yalan mı?
11:42 Ağır Mimar'ın Doğum Günü!
22:42 Kapanış...

Kimler mi var?
Merve Özkaynak:
Orkun Işıtmak:
Deli Mi Ne?:
Meryem Can:
Muratabigf:
Ağır Mimar:
Tepkikolik:
Ezgi'nin Kanalı:
Anıl'ın Kaleminden:
Elif Yalçın:
Batuhan Büyükakkan:
Merve Kutlu:
Duygu Ekim:
x

TAKLAYA TEPKİ İZMİR #7 / Napıyorsun Çocuk

Selamlar herkese oncelikle en cok sevdiginiz ve merak ettiginiz taklaya tepki serimize devam ediyoruz yogun istek uzerine Cekerken bu videoyu ben cok eglendim umarim sizde eglenirsiniz iyi seyirler...
____________
Videoyu begenmeyi ve yorum atmayi unutmayalim arkadaslar cunku bunu yaparsak videomuz onerilenlere cikar ayrica kanalada abone olmayi unutmayalim ❤????????
Reklam ve İş birliği için İletişim : Sevgicicegi04@gmail.com
İnstagram :

Genç hastamızın, bel fıtığı ağrıları için manuel terapsini yaptık. (İletişim açıklama kısmında.)

Merhaba, ben Şemsettin 1993 den beri çıraklık eğitimim ile başlayan Manuel terapi.sülük tedavisi,hacamat, akupunktur tedavilerim ile bir çok hastamızın iyileşmesin de katkım oldu aldığım eğitimler ve ustalık belgelerim ile işimi tescil ettim ve hala insanların sağlıklarına kavuşmaların da katkı sağlamaya devam ediyorum. Üç farklı şehirde Manuel terapi merkezim bulunmakta bunlar Antalya,Afyon ve Bartın. Bel fıtığı,boyun fıtığı,sinir sıkışması,sülük tedavisi,hacamat ve akupunktur terapisi için iletişim numarası: Masör Şemsettin: 0532 635 20 09. asistan Melek Çelik: 0545 674 33 36

Rıza Kayaalp Bir Yumrukta Parçaladı .

Dünya şampiyonası hazırlıkları için güreş milli takımları belekte kampa başladık hem tatil hem antrenman eğlenceli bir kamp oluyor minder antrenmanlarına başlamadık henüz ağırlık kondisyon ve dayanıklılık antrenmanları yapıyoruz çoğu zaman aralardada vakit olursa deniz havuza giriyoruz selamlar hepinize ..

650TL SU MU OLUR BE GÜZEL KARDEŞİM?!

Ben Orkun Işıtmak , bugün ingilterede dünyanın en pahalı suyunu içiyor ve deniyorum!
Tişörtlerim :
Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın!
Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak abone olabilirsiniz!

3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner :
Manken Kız İstemek! (#OrkunaMeydanOkuyorum):
Sidik Yarışı ft. Berkcan Güven :
İrem Sak ile Gülmeme Challenge :
Yemekte Miyiz? 1. Sezon 1. Bölüm :
Reynmen ile Kızların Numarasını Almak:
Tehlikeli Takla Parkour Challenge :
5TL Masaj vs. 595TL Masaj :

İkinci Kanalım! :
Web :
Twitter :
Facebook :
Instagram :

Müzik Epidemic Sound:

Merhaba Ben Orkun Işıtmak! Youtube kanalımda birbirinden komik şarkı ,parodi , şaka, sosyal deney,eğlence, ve hayatımı paylaştığım vloglar/videolar üretiyorum. Genellikle haftada 2 video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!
Buraya kadar okuduysanız adamsınız ,siyular babacımlar

UYANDIĞINIZDA İLK DOKUNDUĞUNUZ ŞEY ? %100 TUHAF CEVAPLAR !

Merhaba Arkadaşlar! İnsanlara uyandığınızda ilk dokunduğunuz şey ne? Diye soruyorum ve birbirinden tuhaf cevaplar alıyorum ! :D Videoyu beğenmeyi unutmayın ve sizce başka nasıl troller yapayım videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz! HALA DA KANALA ABONE DEĞİLSENİZ ABONE OLUN! SİZİ ÇOK SEVİYORUM TROLL AİLEM! YEEĞĞĞSSS! :)

İnstagram adresimi takip edin:


Birbirinden eğlenceli trolleri izlemek için aşağıdaki linke tıklayın:

Shares

x

Check Also

x

Menu