This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

ACIYA SON DAYANAN KAZANIR! (HASTANELİK OLDUK!)

x

Orkun Işıtmak - ACIYA SON DAYANAN KAZANIR! (HASTANELİK OLDUK!)

abone ol
x

Kıvılcım öldü! - Mucize Doktor 29. Bölüm

Ali, bebeğe söz verir 'seni hiç bırakmayacağım' bu sırada Adil Hoca gelir bebeğin annesini sorar. Kıvılcım öldü Hocam.

Mucize Doktor Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:

Mucize Doktor Ailesine katılmak için:

Oyuncular:
Taner Ölmez
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Hazal Türesan
Özge Özder
Murat Aygen
Fırat Altunmeşe
Hayal Köseoğlu
Bihter Dinçel
Korhan Herduran
Ve
Reha Özcan

#MucizeDoktor #MfYapım #GoodDoctor
x

Bir Engellinin Acı Hayat Hikayesi

Ordu’da yaşayan, doğuştan 2 bacağı ve bir kolu olmayan türkü sanatçısı Cemile Yıldız, verdiği konserin dönüşünde geçirilen trafik kazası sonrası ailesini kaybetmesi üzerine küstüğü müzik hayatına imkan verildiği takdirde geri dönmek istiyor. Maddi sıkıntılar da çeken Yıldız, aynı zamanda anne-babası ayrı olan 3 yeğeninin de bakımını üstleniyor.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


Ordulu Cemile Yıldız, 50 yıl önce dünyaya iki bacağı ve sol kolu olmadan geldi. Engeliyle barışık bir şekilde yaşamayı öğrenen Yıldız, 10 yaşlarına geldiğinde hayatında ilk büyük acıyla tanıştı. Evlerinde tüp patlaması sonucu çıkan yangında ağabeyini kaybeden Yıldız, yaşı ilerledikçe türkü söylemeye heves saldı. Evde fırsat buldukça kendisini geliştiren ve artık hayatının bir parçası olan türküler ile zor da olsa bir albüm yapmayı başaran Cemile Yıldız, yaklaşık 20 yıl önce kendisinin de sanatçı olarak katıldığı bir konserin dönüşünde yaşanan trafik kazasında babasını, ablasını ve eniştesini kaybetti. O dönem, yakın çevredekilerin de ‘sen sanatçı olmasaydın, ailen ölmezdi’ diyerek baskı kurmaları üzerine müzik hayatına küsen Yıldız, türkü söylemeyi sonlandırdı. Bir süre Ordu dışında yaşayan Yıldız, annesinin ısrarları üzerine geri Ordu’ya yerleşti ancak 5 yıl önce de annesini kaybetti. Şimdilerde, eşinden ayrı olan ağabeyinin 3 çocuğuna bakmaya çalışan ve onlarla birlikte yaşamını sürdüren Cemile Yıldız, artan masraflarından dolayı banka borçlarının olduğunu, imkanlar doğrultusunda sokaklarda ve sahnelerde türkü söyleyerek para kazanmak istediğini belirterek, yardım talebinde de bulundu.

“Engelimden hiçbir şikayetim olmadı”

Dünyaya geldiği günden itibaren engelleriyle barışık olduğunu ve dünyaya tekrar gelme imkanı olsa yine bu şekilde doğmayı tercih edebileceğini aktaran Yıldız, “Böyle doğdum annemden, hiçbir zaman eksikliğini hissetmedim ve samimi olarak söylüyorum ki tekrar yaşama dönme şansım olsa yine böyle doğmak isterim. Şuana kadar hiç bir şikayetim olmadı, kendimle barışık ve kendini, hayatı seven saygılı biri olmaya çalıştım” dedi.

“Hikayem doğuştan değil, 20 yıl önce başladı”

Yaklaşık 20 yıl önce yaptığı albüm sonrası yaşadığı acı hayatından bahseden Yıldız, “Hikayem, doğuştan engelli olarak değil, 20 yıl önce başladı. Hasbelkader bir halk müziği albümü yapmıştım. Ordulu sanatçı olarak bizi konsere çağırmışlardı. Dolayısı ile konser dönüşü trafik kazası sonucu ailemden 3 kişiyi kaybettim. Ondan sonra her şey tersine dönmeye başladı zaten, müzik piyasası benim için bitmişti. Çok yakın aile içinden tanıdıklarımız bile ‘Sen sanatçı olmasaydın, onlar ölmezdi’ dediler. Bu benim için çok acı vericiydi. 1998 ve 2012 yılları arasında Ordu’ya hiç gelmedim, biraz küsmüştüm. Annemin isteği ile tekrar dönmek zorunda kaldım. Müzik firmasından ayrılıp sözleşmeyi fes ettik. Artık engelli sanatçı olarak bu camiada barınmak çok mümkün değil. Çok yere çağırıyorlar (bazı TV kanallarındaki programlar) ama telefonda teyit etmemize rağmen, gittiğim zaman beni geri gönderiyorlar. Hayatımı kazanmak adına küçük türkü kafelerde çalıştım. Bu şekilde hayatımı idare ettirdim” şeklinde konuştu.

3 Yeğeninin bakımı ile ilgileniyor, artan masraflar kendisini zorluyor
Cemile Yıldız, konuşmasına şöyle devam etti:

“Hayatımda on yıl önceki sıkıntılar devam ediyor. Bugüne kadar geldim, yeğenlerim ile birlikte yaşıyorum. Ayrı anne ve babanın çocukları, onları ben büyüttüm. Onlarla birlikte yaşıyorum ama hayat gittikçe zorlaşıyor ve çocuklar büyüdükçe tahsil hayatları gibi ihtiyaçlar beni zorluyor. Benim yaşantım zaten 2 kişilik bir yaşam çünkü akülü araç kullanıyorum. Kullandığım aracın aküsü yok, yenisi bin 500 TL ve 8 ayda bir akü almak gerekiyor. Bunların yanında da çeşitli arızaları oluyor. Bir akülü araç da en fazla 2 sene dayanıyor, yani giderlerimiz çok fazla. Şuanda her şeyin bittiği noktadayım.”


#haber #sondakika #gündem #engelli #hayat #yaşam #hikaye #ordu #cemileyıldız

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
x

ODTÜ’NÜN ÖNÜNDE ATEİST İLE MÜSLÜMAN TARTIŞMASI 2

ODTÜ'LÜ ateist, ile Müslüman genç arasında deist ateist müslüman tartışması geçti. Ateizm, Bilim, Tanrı, Allah, İslam, Allah'ın varlığının ispatı, Allah'ın ispatı,, Bilimsel İspatlar, Yaratıcının Varlığı konularında ateizm ve Deizm ve İslam Allah hakkında konuştuğumuz bir Sokak Röportajı sizlerle.
(Çekim tarihi ortalama 4 ay öncesine aittir)

????Sözler Köşkü'ne Ulaşabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Sosyal Medya Adresleri:
İnstagram:
Facebook:
Twitter:

▷Fatih Yağcı'ya Buradan Ulaş
İnstagram:


⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤⏤
EN ÇOK SEVİLEN DİĞER VİDEOLARIMIZ????

Defalarca Dinletip Ağlatan İnşirah Suresi - Abdullah Altun
Türkiye'deki Turistlere Kur'an-ı Kerim Dinlettik - ŞAŞIRTICI SOSYAL DENEY
(+15) Kabre Girince Başına Tek Tek Gelecekler! Gözlerini Kapat ve Dinle
Ünlü İmamların Sesini Taklit Eden Genç Şaşırttı (Kamera Arkası)
x

SPOR SOHBETLERİ- Spor Psikolojisi - Prof. Dr. Turgay Biçer ile Spor ve Psikoloji konusunu konuştuk

Akit Televizyonunda (Yıl-2015) hazırlayıp-sunduğumuz Spor Programımızın da, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgay Biçer hocamızı konuk ettik.
Spor ve psikoloji konusunun işlendiği ve hoş sohbet havasında geçen sohbetimizle sizleri baş başa bırakalı.
İyi seyirler....

ACIYA SON DAYANAN KAZANIR!! (ÖLÜYORDUM!)

Arkadaşlar merhaba videoma hoş geldiniz. Bugün yeğenlerimle birlikte acı biber yeme yarışması yaptık. Çocuklar bu videoyu çekmeyi çok istiyordu ben de kırmadım ve çektik. Biz çok eğlendik. Ve çocuk deyip geçmeyin cin gibiymiş bunlar :)
Videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. İyi seyirler......

ŞİMDİ ABONE OL:


SU SAVAŞLARI:


2020 YKS SONUCUM:


GÜNDEMLE ALAKALI:

Heepiinizeeee selamlar. Ben Alperen Aspar. Tıp fakültesi öğrencisiyim ve hobi olarak youtube ile ilgileniyorum. Kendimce eğlenceli ve komik biriyim ve bu kanalda yaparken eğlendiğim, eğlenirken yaptığım şeyleri paylaşıyorum. Sizler olmadan yarım kalıyorum bu yüzden desteklerinizi bekliyorum. Abone olup mükemmel içerikler için beklemeden kalın. Sevgilerle.......

WTCN - ACIYA SON DAYANAN KAZANIR İZLİYOR (HASTANELİK OLDU)

twitchr #gaming #videogames #game #twitchstreamer #fortnite #twitchtv #videogame #youtube #twitchaffiliate #fortnitememes #pc #pcgaming #gamers #meme #gta #fortnitebattleroyale #stream #funny #callofduty #memes #fortniteleaks #xbox #battleroyale #fortnitecommunity #ninja #ps4 #playstation #streaming #pubg #lol #gamergirl #game #fortnitebr #ps #instagamer #playstation4 #art #instagaming #instagood #love #xboxone #games #streamer #twitch #gamer #cosplay #gamestagram #instagram #photography #gamingsetup #gaminglife #gamerlife #twitchstream #followme #apexlegends #counterstrike #twitchcommunity #twitchclips #ttv #twitchgirls #twitchstreaming #fortnitely #live #follow #twitchkittens

Acıya dayanan kazanır #part 1

Like atın canlar

En Çok Kaloriyi Yakan Kazanır

Bu videoda arkadaşlarımız ikili takımlar halinde birbirleri ile kıyasaya mücadele ediyorlar. Amaç belirli süre içinde en çok kaloriyi veren ekip olabilmek. Bakalım hangi ikili daha çok enerji harcamış?

Bu kanalımız da çok eğlenceli:
► Oha Diyorum:

Elazığ'da Okullar Açıldı, Sınıflarda Hüzün Var

6.8'lik depremle sarsılan Elazığ'da okullar 3 haftalık bir aranın ardından yeniden açıldı. 7 öğrencinin deprem nedeniyle hayatını kaybettiği bölgede, öğrenciler ders başı yaparken hüzünlüydü.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN


#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye'nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
x

Acıya dayanan kazanır

Ünal TURAN Önemli Açıklama !!!

Ünal TURAN Önemli Açıklama !!!

???? Diğer Videolarımı İzlemeniz için aşağıda link bıraktım;

BMW E46 M3'ü Restore Ettik ! | Ünal Turan


ÜNAL TURAN - FARZETKİ EKİBİ İLE İLLEGAL İSTANBUL GECELERİ (ARABA YANDI,KIVILCIM ATTIK)


ÜNAL TURAN Chrysler 300C Yapım Aşaması PART 2


ÜNAL TURAN Chrysler 300C Yapım Aşaması PART 1???? Sosyal Medya Hesablarım;

► Ünal Turan Instagram:


► Ünal Turan Facebook:


► Video Kurgu & Çekim : @sakryldzmedia ( )

Merhaba arkadaşlar ben Ünal Turan. Kanalımda sizler için araba yapım aşaması ve yapmış olduğum araçlar ile ilgili videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!

Koronavirusun əlamətləri və simptomlarını öncədən təyin etmək olarmı?

#ITV##

Yapay Zeka ve Fintech Şadi Evren Şeker | ML Days

Fintech nedir? Şadi Evren Şeker ile bu konuyu görüştük. Yapay zeka alanında finansal teknolojiler nasıl kullanılır, start-up ve bir çok konuyu konuştuk. MLDays ile birlikte devam ettiğimiz bu bölümde Şadi Evren Şeker hocamız bize çok değerli bilgilerini verdi.

Tiyatro (Geleneksel Türk Tiyatrosu) | 10.Sınıf #uzaktanegitim #evokul 4

Soruların PDF'i için????
#evokul kampı 4. hafta programını buradan indirebilirsin????
Günün Ödevi:
0'dan 10'a Edebiyat Syf. 109
10. Sınıf TAK Edb. Syf. 138
#Edebiyat dersinde ''Tiyatro (Geleneksel Türk Tiyatrosu) konularını detaylı konu anlatımı ve yeni nesil soru çözümü ile öğreniyoruz.
Online olarak hijyenik şekilde paketlenip, evinize teslim edilen, tüm kitaplarımıza ulaşabilirsiniz????

Diğer videoları kaçırmamak için hemen ABONE ol ????

Tamamen web sitesine özel, okul müfredatına göre düzenlenmiş ve güncel konu anlatımları içeren videolarımız Tonguç Akademi Sınıf Paketi'nde! Daha fazla bilgi için ????
x

Öğrenci Evi Mutfağı | 5.Bölüm | İnşaat Mühendisliği Bölümü | Tavuk Fajita Tarifi

Öğrenci Evi Mutfağı, gerçek bir Öğrenci Evi Mutfağı nda, gerçek öğrenciler ile birlikte, üniversite hakkında sohbet ederken bir yandan yemek yaparak bir yandan da GoyGoyladığımız bir programdır.

????Her Cumartesi Günü ▶ Yeni Video

????Kanalımıza Abone olarak bizi desteklerseniz ve düşüncelerinizi videolara yorum olarak bırakırsanız mutlu oluruz.

*Sosyal medya hesaplarımızıda takip ederek program akışımızdan haberdar olup, eğlenceli içeriklerimize ordanda dahil olabilirsiniz.

*İletişim, Reklam ve İşbirlikleri için Mail adresimizden ulaşabilirsiniz

*Projelerimizde bize destek olmak için =

Kanser ve Egzersiz

Orkun Işıtmak - Mesele (Official Audio)

Orkun Işıtmak'ın 2019 albümü Gündönümü nden Mesele.

Söz & Müzik: Nova Norda, Can Ozan, Sedef Sebüktekin
Düzenleme: Orkun Işıtmak & Duhan Dönder
Mix & Mastering: Duhan Dönder

Instagram:
Twitter:

Bana her yaklaştığında
Sorular belirir kafamda
Ben mi delirdim yoksa
Bir şeyler var mı aramızda

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldık mı tamam

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldığımız an…
...her şeyi anlatıcam

Tüm mesele doğru yer ve zaman
Ne kadar bekledim anlatamam
Lazım olan senden deniz ve ay
Ve izle bak
Görmemişsindir sen de dünyada böyle aşk

Böyle aşk…

Bana her yaklaştığında
Sorular belirir kafamda
Ben mi delirdim yoksa
Bir şeyler var mı aramızda

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldık mı tamam

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldığımız an…
...her şeyi anlatıcam

Tüm mesele doğru yer ve zaman
Ne kadar bekledim anlatamam
Lazım olan senden deniz ve ay
Ve izle bak
Görmemişsindir sen de dünyada böyle aşk

Böyle aşk…

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldık mı tamam

Ne yaptın bana
Nefesimi kesiyor o havan
Gördüm o bakışını
Baş başa kaldığımız an…
...her şeyi anlatıcam

---

Gündönümü

Orkun Işıtmak - Mesele (Official Audio)


Orkun Işıtmak - Bu Gece (Official Audio)


Orkun Işıtmak - Hayat Kısa (Official Audio)


Orkun Işıtmak - Senden Önce ft. Nova Norda (Official Audio)

2020 BURSLULUK SINAVI 5. SINIF SOSYAL BİLGİLER ÇÖZÜMLÜ DENEME 3

Arkadaşlar dersleri düzenli olarak takip için ücretsiz abone olup bildirimlerinizi açabilirsiniz.#2020bursluluksınavı#burslulukçıkmışsorular#sosyalbilgiler2020bursluluk#

TARİH - OSMANLI KÜLTÜR VE UYGARLIK - 2 - SORU ÇÖZÜMÜ - 6 (AHMET APAYDIN)

Shares

x

Check Also

x

Menu