This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Bedavaya Her Oyunu Oynatan Sistem Kiralamak (15 Yıllık PC'de Cyberpunk, CS:GO Oynadık)

x

OYUN BİLGİSAYARINI UNUTUN! Ücretsiz GeForce Now TÜRKİYE Sunucularında Oyun Oynadım

Geçen sene incelediğim GeForce NOW beni çok etkilemişti ama ne yazık ki sunucuların TR'de olmaması gecikme değerini çok yükseltip rekabetçi oyunlarda kontrolü zorlaştırıyordu. Şimdi ise 15 Mart tarihinde herkesin kullanımına açılacak olan GeForce NOW Türkiye suncularını GAME+ üzerinden kayıt olarak denedim ve tahmin ettiğimin de üstünde başarılı bir düşük gecikme olduğunu gördüm.

GeForce NOW GAME+ Makalemiz:

Bu durum akıllara şu soruyu getiriyor acaba gerçekten de Onbinlerce liralık bilgisayar toplamamıza gerçekten de gerek var mı? çünkü stream oyun platformları gerçekten de işe yarıyor.

00:00 GeForce NOW Türkiye
02:15 GeForce NOW Türkiye Suncularına Nasıl Kayıt Olunur?
05:19 İnternet Hızım ve Özel GeForce NOW Ayarlarım
07:18 Oyunlardaki Gecikme Testi
09:48 Mouse Gecikme Testi 1
10:11 Klavye Gecikme Testi
10:55 Mouse Gecikme Testi 2
11:59 Mouse Gecikme Testi 3
14:20 AMA Her şey böyle güzel gider mi?

Facebook -
Instagram -
Twitch -
Twitter -
x

Donanım Arşivi VS. Unlost Tartışıyor

Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın.
Destek olmak için abone olabilirsiniz.
Kaldırılmasını istediğiniz videolar için iletişim: relastmedya@gmail.com

twitch , twitch kesitler , twitch komik , twitch funny , twitch montaj , twitch izliyor , twitch facts , twitch yayıncıları , twitch komik anlar , twitch klipler , twitch funny moments , twitch eğlenceli anlar , jahrein , toqtir , wtcn , kendine müzisyen , alptv , alp tv , elraen , holmes, memreyildiz , efe uygaç , elraenn , elanur , mirandakerry , pqueen , uthenera , unlost , miafitz , elwind , izliyor , anlatıyor , elraen izliyor , elraen hakkında konuşuyor , karınca çiftliğim , elraen karınca çiftliğim , elraen şikayet , elraen hakkında , elraen konuşuyor , elraen hayvan , elraen hayvan kanalı , elraen youtube , elraen tepki , twitch elraen , elraen twitch ,
x

İzleyicimle Akıllı Half Life Şarj İstasyonu Yaptık ! UNLOST

Ücretsiz oyun kazandıran tarayıcı ►
Selamlar canlar, bu videoda izleyicimizle beraber artık yeni Unlost arka planını süsleyecek Half-Life Temalı akıllı yapay zekalı armor doldurma istasyonu(HEV Charger) yaptık. HEV suit'imiz olmadığı için şimdilik telefon şarj ediyor :P Oyundaki sesler ile konuşan ve volt amper gibi değerleri ayarlayabilen telefonun takıldığı ve takılmadığı duruma göre farklı tepkiler veren bu şarj aletini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Yeni evde bol bol böyle izleyicilerle videolar çekeceğiz. Yapmamızı istediğiniz başka icatlar varsa yorumlarda belirtmeyi ve videoyu beğendiyseniz like atmayı ve abone olmayı unutmayın.

Sosyal Medya hesaplarımı takip etmek için tıklayın:
Instagram ►
Discord ►
Facebook(Sayfa) ►
Twitter ►
Steam ►
Facebook(Grup) ►
Hyperx Ekipmanlar ►
ViewSonic ►

Samet'in Kanalı ►
x

Shares

x

Check Also

x

Menu