This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

DEPREM ENKAZI ALTINDA KALDIM!

x

DEPREM ENKAZI ALTINDA KALDIM!

DEPREM ENKAZI ALTINDA KALDIM!
İzmir Depremi ve bi çok başka depremin kahramanları Akut ile deprem enkazından kurtarıldım. Deprem esnasında neler yapmalı neler yapmamalıyız onları da videoda anlattık.
AKUT’un web sitesi:
Afetlerde yapmamız gerekenler için:
Acil Durum Çantası için:
Akut Youtube Kanalı @AKUT Arama Kurtarma Derneği
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:
x

Depremden Geriye Kalan Acı Hikaye; 'Babam Beni Kolumdan Tutup Cama Doğru Attı'

Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden babanın, deprem sırasında pencereye doğru fırlattığı 13 yaşındaki oğlu yaralı kurtuldu, annesinin de sağ kurtarılmasında önemli rol oynadı.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden en çok hasarı gören yerlerden biri de Sivrice ilçesine bağlı Çevrimtaş Köyü oldu. Deprem sonrası evlerin neredeyse tamamının yıkıldığı köyde enkaz altında kalan 52 yaşındaki 5 çocuk babası Ramazan Ertaş hayatını kaybetti. O anda baba Ertaş’ın pencereye doğru attığı 13 yaşındaki oğlu Emirhan, enkaz altında konuştuğu annesi Tülay’ın yönlendirmesiyle kendi imkanları ile kurtulmayı başardı. Kaburgasında kırık olan Emirhan, annesinin sağ kurtarılmasında da önemli rol oynadı.
Babam kolumdan tutup cama doğru attı
Deprem anında kurtulamayacaklarını düşündüğünü ancak annesinin verdiği destek ve umutla kendi imkanlarıyla dışarı çıktığını belirten 13 yaşındaki Emirhan Ertaş, “ Deprem anında babam kolumdan tutup cama doğru attı. O sırada da cenin pozisyonuna gelip duvarı tuttum. Ondan sonra zaten büyük bir gürültü oldu. Taş ve tahtalar üstüme düşünce o sıra bayılmış gibi oldum. Gözümü açtığımda yerin altında olduğumuzu fark ettim. O sırada babam anneme sesleniyor ve annem de onu duyamamış. Babam bana ‘Emirhan’ diye seslendi, ben de ‘baba iyi misin’ dedim ama cevap vermedi. Ben de de dışarı çıkmaya çalıştım. O ara annem de çıkmaya çalış diyordu. Ben de ‘anne öleceğiz, hakkını helal et’ diyordum. Annem de çıkmaya çalış diyerek umut veriyordu. Annem hemen ayağımın altındaydı ve ben de sağlam bir taş buldum ve taştan destek alarak yukarı çıktım. Elimin üstüne bir yastık düşmüştü, onu ittim ve bir elimi dışarı çıkardım. ‘Bismillah’ diyerek yukarı yani dışarıya çıktım” dedi.
Kırık kaburgasıyla annesinin kurtarılmasına yardım etti
Kaburgasında kırık olmasına rağmen annesini kurtarmaya çalıştığını dile getiren Ertaş, “Dışarıda komşularımız bizlere ışık tutuyordu. Onlardan ışığı aldım ve çıktığım delikten anneme doğru tuttum. Annemin de yüzü tamamen toz olmuştu. Bana, ‘yardım çağır’ diyordu. O sırada da Ahmet adında bir komşumuzun oğlu yardıma geldi ve ben de kürek almaya gittim. Küçük bir kürek getirdim ama benim kaburgam büyük bir ağrı vardı ve kırık varmış. O ağrı ile iki üç kere annemi kontrol ettim. Daha sonrasında da beni bir arabaya alıp üzerime battaniye serdiler. Yaklaşık 4 saat arabada bekledim ve o sırada da annemi çıkarıp hastaneye göndermişler. Hastaneye gittik ama olay yerinde babamın vefat ettiğini anlamıştım” diye konuştu.
Eşinin son sözü,Tülay öldüm, ölüyorum oldu
Olay anını anlatan eşi ile son konuşmalarına da değinen Anne Tülay Ertaş, “ Divandan cama doğru yöneldim ama karanlık olduğu için hatırlamıyorum. Adım atar atmaz sanki kıyamet koptu. Kendimize geldiğimizde ‘Emirhan’ dedim, Emirhan da ‘ Eyy Anne’ dedi. ‘ İyi misin’ dedim, ‘Anne ölüyoruz, öleceğiz” dedi. Ben de öyle deme dedim. O bizden üstteydi ve ona çıkıp çıkamayacağını söyledim. Sonra ‘besmele’ ve ‘tekbir’ getirerek yukarı doğru çıktı. Çıktıktan sonra yardım çağır dedim ve o anda kim var kim yok anımsayamıyorum. Ondan sonra orayı eştiler ve kurtardılar. Toprağı eştikten sonra baktım ki yumuşaklık var. Karanlık olduğu için hiçbir şeye göremiyordum yukarıdan bana ışık tuttukları için etrafımı görebiliyordum. Elimle üzerimdeki toprağı temizlerken eşimin bir ayağı benim bacağımın altında bir ayağı da üstümde. O anda zaten dünyam başıma yıkıldı. Eşimin ayağını tuttum bayılmıştır diye, ‘Ramazan, Ramazan’ diye seslendim. Ayağına vurdum ve bir tepki vermedi. Ben ona seslendiğimde sade iki kelime söyledi. ‘Ramazan iyi misin’ dedim, ‘Yok Tülay öldüm’ dedi. Ben öldüm, ölüyorum o kadarcık bir kelime. O sıra eşimin ayağını kucakladım. Ancak yardıma gelenler sakin ol bayılmıştır, gelip kurtaracaklar deyip umut verdiler” ifadelerini kullandı.

Köyle beraber bizde yıkıldık
Depremden sonra annesi ile kardeşinin bir hafta hastanede yattığını aktaran ağabey Aykut Ertaş ise “Çok şükür, Emirhan’ın durumu şuan daha iyi. Annemi de hastaneye günlük götürüp getiriyoruz. Travmaya bağlı beyin damarlarında yırtık tespit ettiler. Denge ve görme problemi var. Evlatlarından biri olmadan yürüyemiyor. En büyük yıkım fay hattı üzerinde olan bizim köyde oldu. Köyle beraber biz de yıkıldık. Babam gençti, onu kaybettik. Ardında 5 tane yetim bıraktışeklinde konuştu.

#haber #sondakika #gündem #elazığdepremi

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
x

Enkaz altında 10 saat! - Atv Haber 2 Kasım 2020

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı...

atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

2019'da En Çok İzlenen Haberler;


Koronavirüs - COVİD19 Haberleri;


Atv Haber - 1 İnsan Hikayesi


Abone olun:

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin;
x

Öğrencisiyle enkaz altında kalan Gülben Emiroğlu yaşadıklarını anlattı

28 yaşındaki bir depremzede Gülben Emiroğlu, depreme ders vermek için gittiği evde yakalandı ve 7 yaşındaki öğrencisi ile enkaz altında kaldı. Emiroğlu korku dolu anları, yaşam savaşını CNN TÜRK ekibine anlattı. Mustafa Berber ve kameraman Barış Tan'ın özel haberi…

CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤

➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN:#CNNTÜRK
#Sondakika
#Haber
x

Depremzede Özge enkaz altında kalmaktan kuşu Şanslı sayesinde kurtuldu

İzmir'de yaşanan depremde oturdukları binanın alt iki katı çöken Özge Tekce, Kuşumu almak için yaklaşık 10 saniye kaybettim. Almamış olsaydım 2. kata varmış olacaktım. Ben de tamamen göçük altında kalacaktım. dedi.

#ÜlkeTV #ÜlkeTVhaber #İzmirdeprem

Ülke TV'yi sosyal medyada takip etmek için;
Twitter :
Instagram:
Facebook:

ENKAZ ALTINDA KALDINIZ ! ENKAZ ALTINDA NE YAPMALIYIM !

ENKAZ ALTINDA KALANLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ VİDEO
BU VİDEO'YU İZLİYORSANIZ ŞANSLISINIZ ! ÇÜNKÜ HALA YAŞIYORSUNUZ !
Depremde veya Her hangi bir doğa olayında enkaz altında kalanlar için hazırlanmış video.

ELAZIĞ DEPREMİ AĞLATAN SOSYAL DENEY ! ( ŞAŞIRACAKSINIZ )

ELAZIĞ DEPREMİ AĞLATAN SOSYAL DENEY ! ( ŞAŞIRACAKSINIZ ) Elazığ'da ki depremde ailesini kaybeden birine bunu açıklamanız gerekseydi siz ne yapardınız ? Halkımızın empati kurarak bize ellerinden geldiğince yardım ettikleri bu videonun anne ve babalarımızın önemini birkez daha gösterdik .
Umarım videoyu beğenirsiniz . Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basmaktan çekinmeyin . Gelecek videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın .
İyi Seyirler ..

KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN :

REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN : samiogludogukan@gmail.com

Gizem Güven, Enkaz Altından Çıktığı Günü Unutamıyor: ''Bir Damla Su Aradık!''

Günün magazin haberleriyle karşınızdayız!

İzmir'in Seferihisar ilçesinde meydana gelen ve birçok ilden de şiddetli bir şekilde hissedilen 6.6 büyüklüğündeki deprem sanat camiasını derinden etkiledi. Oyunculuğa çok küçük yaşlarda başlayan Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven, İzmir depreminde enkaz altında kalanlarla yıllar önce aynı kaderi paylaştığını söyledi. Gizem Güven 17 Ağustos 1999'da Gölcük'te gerçekleşen depremle ilgili çok kötü anıları olduğunu açıkladı.

İzmir'de yaşanan depremin ardından sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra harekete geçti. Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra Kasım ayı boyunca kazançlarının bir kısmını AKUT'a bağışlayacaklarını duyurdu.

Oyuncu Irmak Ünal, Instagram hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Zor günler geçirdiğini anlatan oyuncuya, takipçileri Geçmiş olsun mesajı yerine, göğüs dekoltesine gönderme yaptı.

#gizemgüven #sihirliannem #selena #magazinekranı #canerturp #zeynepözkaya #sinemkobal #dilarakurtulmuş #oyuncu #magazin #gizemcanerwedding #ırmakünal #selinciğerci #gökhançıra

''Depremde CHP enkaz altında kaldı!''

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DEPREM POLEMİĞİ ÜZERİNDEN CHP'YE YÜKLENDİ; İZMİR DEPREMİ CHP'NİN ENKAZ ALTINDA KALDIĞI BİR DEPREMDİR DEDİ.. KOCAELİ'DE PARTİSİNİN İL KONGRESİNE KATILAN ERDOĞAN CHP LİDERİ'Nİ DE HEDEF ALDI..

Abone Olmak için Tıklayınız →

Instagram Hesabı:
Facebook Hesabı:
Twitter Hesabı:


#ShowAnaHaber
#ShowHaber
#ShowTV

Dört Çocukla Enkaz Altından Kurtuldu; Çocuklara Oyuncak Verdim, Şarkı Söylettim

Üç çocuğu ve annesi çalışırken emanet olarak baktığı arkadaşının kızıyla enkaz altında kalan Fatma Aladağ, enkaz altındaki 4,5 saatlerini anlattı. 4 çocuğa oyuncak verip şarkı söyleterek onları rahatlatmaya çalıştığını belirten Aladağ, 112'ye telefonla ulaştığında umudun başladığını söyledi.
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:

İzmir'de meydana gelen depreme Adalet Mahallesinde bulunan Cumhuriyet Sitesi birinci katta yakalanan Fatma Aladağ, 4 çocuklar 4,5 saat enkaz altında kalmalarını ve kurtuluşlarını anlattı. Kızları Zehra Işık (5), Elif (1,5), oğlu Yusuf Bahri (3,5) ve çalıştığı için emanet olarak baktığı arkadaşı Şenay İ.'nin kızı Merve (7) ile enkaz altında kalan Fatma Aladağ, çocukları sakinleştirmek için onlara oyuncak verip şarkı söyletti. Depremden ve enkaz altında kalmaktan her zaman korktuğunu söyleyen Aladağ, çocuklarına ve emanete sahip çıktığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Aladağ, enkaz altında 112 ile konuşması sonrası kurtarılacaklarına dair umutlarının arttığını dile getirdi.
112 telefonu açınca umut oldu
Aladağ, enkaz altındaki 4,5 saati şu sözlerle anlattı: Deprem anında, Barış Sitesi'nin yanındaki Cumhuriyet Sitesi'ndeydik. Birinci katta oturuyorduk. Dükkan katı ve bizim bulunduğumuz birinci kat çöktü. Biz enkaz altında kaldık. Şanslıydık ki bina komple çökmedi. Deprem anında çocukların her biri bir yerdeydi. Ben mutfakta, küçük kızım salonun ortasında, Zeynep, Yusuf ve Merve başka bir yerdeydi. Telefon bambaşka bir yerdeydi. O an nasıl hepimiz bir araya toplandık hatırlamıyorum. Sonuç olarak çok şükür bir araya toplandık. Tekrar sallanınca güvenli bir yer arayayım derken tavan üzerimize çöktü. Eşimi aradım, kayınvalidemi, Merve'nin annesini aradım ama ulaşamadım. Bir umut 112'yi aradım. 112 telefonu açınca benim için umut oldu. 'Sesimizi duyurduk kurtulacağız' dedim. Sonra beni arayan herkese bulunduğumuz noktayı belirttim. Ardından beni kuzenim aradı ve ona konum attım. O saatten sonra şarjımın bitmemesi için sürekli onunla irtibat kurdum. Bir yandan çocukları rahatlatmaya çalıştım. Çocuklara alan açmak için sırtımla yüklenip alan açmaya çalıştım ama açamadım tabii ki. Çocukların bulunduğu her yer cam kırıklarıyla doluydu. 4,5 saat boyunca enkaz altında kaldık. Bu sırada çocuklara yakınımda bulunan oyuncak bebek ve araba bulup çocuklara verdim. Onlara şarkılar söyletmeye başladım. Sonra da Allah'a dua ettik ve ekiplerle irtibat kurmaya devam ettim.
Korktuğum şeyle sınandım
Bina yeniden çökünce ekiplerin bulundukları kısma giremediğini anlatan Aladağ, O sırada küçük kızım kafasından darbe aldığı için kusmaya başlamıştı. Durumu hemen ekiplere bildirdik. Bir itfaiye çalışanı kendini riske atıp içeri girmeye karar verince ekipler bizi kurtarmak için içeri girmeye çalıştılar. Ben de duvarı tekmeleyerek olduğumuz yeri belli ettim. Depremden ve enkaz altında kalmaktan çok korkuyordum. Korktuğum şeyle sınandım ifadelerini kullandı.
O benim emanetimdi
Yanında arkadaşının çocuğunun olmasının ayrı bir sorumluluk olduğunu dile getiren Aladağ, şöyle konuştu: Merve enkaz altındayken çok fazla korktu. O benim emanetimdi. Allah'ın, 'sen bu emanete baktın, ben de seni çocuklarla birlikte çıkarıyorum' dediğine inanıyorum. AFAD ekiplerinden önce 122 ekipleri, itfaiye ekipleri geldi. Kuzenlerim ekipleri benimle iletişim kurarak yönlendirdi. Çok şükür hayattayız. İçeri girmeye karar veren itfaiye çalışanını ise hiç tanımıyorum. Ona teşekkür ediyorum.
Ev arıyoruz ama bulamıyoruz
Eşine, kayınvalidesine ve Merve'nin annesi Şenay İ.'ye ulaşamadığında umudunu kaybettiğini söyleyen Aladağ, 112'ye ulaşınca umutlandım. 'Bizi buradan kurtaracaklar' dedim. Allah o sırada bir güç veriyor, ona inandım. 4,5 saat enkaz altında kaldım ama Allah onu bana hissettirmedi. Biraz daha geç kalınsaydı kötü sonuçlar olabilirdi ama çok şükür çok şanslıydık. Ben soğukkanlı biriyim ama böyle bir şeyle sınanacağımı ve böyle başarılı olacağımı bilmiyorum. Belki annelik duygusundan belki de emanet duygusundan olabilir. Şimdi akrabalarımızın yanında kalıyoruz ama ev arıyoruz. Ev arıyoruz ama bulamıyoruz. İnşallah bir an önce buluruz ve düzenimizi kurarız sözlerine yer verdi.

#izmir #deprem #4çocuklaenkazdankutuldu #haber #sondakika #gündem

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
x

Depremde enkaz altında kalırsanız yapmanız gerekenler

Enkaz Altında Kalan Vatandaşın 112 İle Görüşmesi Ses Kayıtlarına Böyle Yansıdı

Elazığ'da meydana gelen depremde enkaz altında kalan bir vatandaşın yardım çığlığı 112 çağrı merkezine yansıdı. Çağrıda depremzedenin, nefes alamıyorum dediği ve kurtarılan kişiye yakın olduğunu belirtip yardım talebinde bulunduğu duyuluyor.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor. Sağlık Bakanlığı 112 Acil Servis Çağrı merkezine düşen çağrıda enkaz altındaki depremzede yardım istedi. Nefes alamadığını söyleyen depremzede çağrısı kayıtlara böyle yansıdı.
İhlas Haber Ajansı Muhabirinin ulaştığı arama kaydında depremzede, enkaz altından çıkarılan Cengiz Çetin'in eşi olduğunu, kurtarılan kişiye çok yakın olduğunu söylüyor. Çağrı merkezi yetkilisi telefonu kapatmamasını istediği depremzedeyi konferans görüşmeye alarak yerinin tespit edilmesi için yönlendiriyor. Deprezede bu esnada üzerinde toprak olduğunu ve güçlükle nefes aldığını belirtiyor.

#haber #sondakika #gündem #elazığ #deprem #sivrice #depremsesekaydı

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Depremden kurtuldum | Gerçek aile hakkında animasyonlu hikaye

Annem ofiste muhasebeci olarak çalışıyor. Babamsa bir fotoğrafçı. Büyük bir yayınevi için çalışıyor ve evinden çalışabildiği için çok şanslı olduğunu düşünüyor.
Babam beni ve ablam Helen'i çok sever. Hep birlikte vakit geçiririz. Genellikle göle gider tekneyle açılır, balık tutarız. Helen kancaya atlayan balıklardan korkar, bizimle balık tutmaya gitmesine rağmen, vaktinin çoğunu güneşlenerek geçirir.
Çocukken annemden sık sık babama ne kadar benzediğimi duyardım. Helen ise anneme benziyordu. Bu benzetilmeyi seviyordum. Çünkü babam çok güçlü ve serttir. Spor yapar, anneme yardım eder, benimle ve kardeşimle vakit geçirir. İşyerinde de çok saygın biridir. Hiçbir şeyden korkmaz. Hep onun gibi olmak isterdim ama korkak biri olduğumu düşünürdüm.
Çocukluğumdan beri, en ufak bir sallantıda dehşete düşüyorum. Taşlı yollarda arabaya binmekten, metroya, asansöre binmeye kadar her şey beni çok rahatsız ediyor. Ama benim için asıl gerçek kâbus uçağa binmek.
Her yeni yılda, ülkenin öbür ucunda oturan dedemi ve ninemi görmeye giderdik. Uçakta geçirdiğim 3 saat, tüm yıl geçirdiğim en kötü zamandı. En ufak bir türbülansla, kontrolümü kaybederdim. Bu korkumdan dolayı da yeni yılı sevmezdim. Bana uçakta sallanmayı hatırlatırdı.
Babam fotoğrafçı olduğu için ben ve kız kardeşim için özel foto kitapları hazırlıyor. Bilirsiniz işte: okuldaki ilk gün, ilk dökülen diş, (ne güzel çıkmışım ama) ve hatta kuafördeki ilk saç kesimi gibi.
Helen’in albümü doğumundan itibaren başlıyor. Ben ise ilk resmimde 3 yaşındayım. Annemin kollarında kocaman bir ofiste oturuyoruz.
Babam bana benim fotoğraflarımı çekebilmek için özel bir film kullandığını açıkladı. Ona göre film doluyken, babamın arkadaşlarından biri kazara kamerayı açmış ve tüm fotoğrafları mahvetmişti. Ben de ona inandım. Beni evlat edinmediler ya, diye düşündüm.
Her şey Kasım başında başladı. Coğrafya dersi için 11 yıl önce kentimizde meydana gelen depremle ilgili büyük bir proje hazırlamam gerekiyordu.
Kütüphaneciden kullanabileceğim kaynakları seçmem için yardım etmesini istedim. Olayın üzerinden çok geçmediği için o zamanki gazetelerin en iyi kaynak olabileceğini söyledi. Arşive gitti ve yılların sararttığı bir sürü gazete ile geri döndü.
Günün geri kalanını kütüphanede geçirmek zorunda kalacağımı anladım. Çok üzgündüm. Ama başka seçeneğim yoktu. Makale ardına makale okudum. Gazetelerde birçok kişinin depremden öldüğü yazıyordu. Ölenlerin hemen hemen hepsi şehrin dışında, gecekondu mahallelerinde yaşıyordu. Çünkü oradaki evler harabe gibiydi ve birbirine çok yakındı.
Sayfalarca yazı okudum ... Çok şaşkındım. Makalelerden birinde ... ben vardım. Ya da makaledeki çocuk bana çok benziyordu. Albümdeki ilk fotoğrafımın tıpa tıp aynısıydı.
Başım dönüyordu. Hiçbir şey anlamıyordum. Makaleyi okumaya çalıştım, ama beynim yazıları algılamayı reddediyordu. Kendimi zorladım ve orada yazılanları okumaya başladım.
Makale hayatta kaldığımı ve bunun bir mucize olduğunu söylüyordu. Görevliler beni o dediğim gecekondu mahallelerini ararken bulmuşlar. Ailemin evi çok eskiymiş. Derme çatma bir şeymiş. En küçük sallantıda bile neden korktuğumu o an anlamıştım. Molozların altında, üç kardeşimin ve anne babamın cesetlerini bulmuşlar. Beni üçüncü gün bulmuşlar. Yorgunluktan ağlayamamışım bile.
Kütüphaneden kaçtım. Kontrolümü yitiriyordum. Caddeden aşağı koştum, delirmiştim.
Meğer on bir yıldır ailem bana yalan söylüyordu! Gerçek bir kâbusun içindeydim. Gerçek ailemi düşündüm, yaşasalardı şu an üç erkek kardeşim olacaktı. Gecekondu mahallesinde yaşıyor olacaktım. Aklımı yitiriyordum. Nedense çok korkuyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Ama anladım ki evde yabancılarla birlikte kalmak istemiyordum. Sırt çantamı alıp, içine birkaç şey koyduğum gibi evden kaçtım.
İlk başta nereye gideceğimi bilmiyordum. Boş boş sokaklarda dolaştım. Ama sonra doğduğum yeri görmek istediğimi fark ettim. Orası bir kenar mahalleydi, oraya daha önce hiç gitmemiştik. Ama haberlerde buradan sıklıkla bahsederlerdi. Burada uyuşturucu satıcılarına sık sık baskın düzenlenirdi. Babam sürekli beni ve Helen’i buradan uzak durmamız için uyarırdı...

DEPREM ENKAZI ALTINDA KALDIM! MUHTEŞEM MANDA ROBLOX

DEPREM ENKAZI ALTINDA KALDIM! MUHTEŞEM MANDA ROBLOX
MANDA VE RAVEM Natural Disaster Survival OYNAYARAK HAYATTA KALMAYA ÇALIŞIYOR DOĞA OLAYLARI YAŞANIYOR SEL FIRTINA HORTUM

Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı lütfen unutma. Seni seviyorum...
░░░░░░░░░░░░▄▄
░░░░░░░░░░░█░░█
░░░░░░░░░░░█░░█
░░░░░░░░░░█░░░█
░░░░░░░░░█░░░░█
███████▄▄█░░░░░██████▄
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█
▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░█
╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗
║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣
╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣
╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═
roblox promo codes 2020,
roblox şarkıları,
roblox lil nas x event,
roblox adopt me,
roblox event,
roblox şarkısı,
roblox canlı yayın,
roblox hesap çalma 2020,
roblox panda,
roblox animasyon,
roblox at kafası,
roblox among us,
roblox adopt me para hilesi,
roblox arsenal,
roblox ahmet aga,
roblox among us codes,
a roblox bully story,
a roblox rap merry christmas,
a roblox promo code,
a roblox story,
a roblox song,
a roblox movie,
a roblox tik tok,
a roblox rap,
roblox bedava kıyafet alma,
roblox build a boat for treasure,
roblox bubble gum simulator,
roblox bully story,
roblox brawl stars,
roblox brookhaven,
roblox bedava robux veren oyunlar,
roblox bloxburg,
b roblox id,
o.b roblox,
millie b roblox id,
cardi b roblox,
r&b roblox music codes,
big b roblox,
s vs b roblox,
adam b roblox,
roblox code,
roblox counter blox,
roblox coffin dance,
roblox cs go,
roblox code 2020,
roblox corridor of hell,
roblox country line dance,
c roblox face,
c roblox cookie swirl c roblox,
c roblox cookie world c roblox,
c roblox song,
cookies world c roblox,
cookies swirl c roblox,
testing c roblox,
honey hearts c roblox,
roblox çizgi filmleri,
roblox çizgi filmi,
roblox çekiliş,
roblox çalınan hesabı geri alma,
roblox çizimi,
roblox çöktü,
roblox çılgını,
roblox çim biçme oyunu,
roblox hesap aç,
roblox ç,
roblox defne su,
roblox driving simulator,
roblox dila kent,
roblox driving simulator codes,
roblox da hood,
roblox dust,
roblox death sound,
roblox diss,
d roblox game,
d roblox face,
o.d.d roblox music video,
can d roblox,
digga d roblox id,
canon in d roblox piano,
initial d roblox id,
initial d roblox stage,
roblox en iyi oyunlar,
roblox exploit,
roblox event 2020,
roblox en güzel oyunlar,
roblox ev yapma,
roblox en iyi simulator oyunları,
roblox enes batur,
/e roblox commands,
e roblox id,
/e roblox emotes,
/e roblox dances,
eazy e roblox id,
rush e roblox,
wall-e roblox,
minecraft or roblox,
roblox free account,
roblox filmleri,
roblox fall guys,
roblox free,
roblox family paradise,
roblox fps arttırma,
roblox funny moments,
roblox filmi,
f roblox popularmmos,
f roblox id,
axel f roblox,
sinister f roblox,
james f roblox,
o o f roblox,
axel f roblox piano,
trey f roblox,
roblox granny,
roblox geldi başkan,
roblox greenville,
roblox gta,
roblox güzel oyunlar,
roblox gemi yapma oyunu,
roblox giant simulator codes,
roblox güzellik yarışması,
g roblox id,
g roblox id code,
g+ roblox,
polo g roblox id,
sheff g roblox id,
polo g roblox,
kitty corn when g roblox,
j and g roblox,
roblox promo codes,
roblox harika panda,
roblox hack,
roblox han kanal,
roblox heronpuppy,
roblox hello neighbor,
roblox hile nasıl yapılır uçma,
roblox hacklendi,
junior h roblox id,
k and h roblox,
triple h roblox id,
tirando la h roblox id,
tower of h roblox,
robert h roblox,
triple h roblox,
h x h roblox,
roblox ısland,
roblox ısland of move code,
roblox ısland of move,
roblox ıron man simulator,
roblox ıd,
roblox ımpostor,
roblox ısland of move kodları,
roblox ıd kodları,
ı love it roblox,
roblox iron man,
roblox isim değiştirme,
roblox iron man simulator,
roblox indir,
roblox islands,
roblox island of move codes,
roblox izle,
roblox id,
i roblox id,
i roblox id lil skies,
i roblox song,
i roblox adopt me,
i'm roblox piggy,
i love roblox,
i'm in roblox bakon,
i'm a roblox admin,
roblox jailbreak,
roblox jailbreak para hilesi,
roblox junkbot raid,
roblox jjsploit,
roblox jailbreak hile,
roblox jailbreak türkçe,
roblox join nasıl kapatılır,
roblox jjsploit v5 scripts,
j roblox id,
alien in roblox,
k and j roblox,
franco j roblox,
scp 999 j roblox,
lou jen roblox
pb and j roblox
scp 006 j roblox
roblox kralı
roblox kasma sorunu
roblox kat
roblox kodları
roblox kıyafet yapma
roblox kas yapma
roblox korku oyunu
roblox kitty
tay k roblox id
j and k roblox
lilly k roblox
gracie k roblox
saiki k roblox
tay k roblox
j and k roblox piggy
kim k roblox
roblox lil nas x
roblox lil nas x concert
roblox lumber tycoon 2
roblox lifting simulator
roblox live
roblox lil nas x event live
roblox lnx
l roblox id
l roblox song
l roblox piggy
l roblox music
l roblox jailbreak
l roblox outfits,
kuya el roblox
take the l roblox
roblox mad city
roblox murderer mystery 2 code
roblox meepcity
roblox mod menu
roblox muscle legends
roblox minecraft
roblox memes

Elazığ'da enkaz altında kalan Hatun Yamış'ın kurtarılma anları kamerada

Son dakika ve en güncel haberler için


x

SILA TEYZE DEPREMİ ANLATTI ( Depremde Enkaz Altında Kaldım )

Merhaba arkadaşlar ben TaksiciAliK

Bu hafta sizlere deprem enkazından sağ kurtulanların hikayesini konu aldık. Bina üzerime yıkıldı ben günlerce depremde enkaz altında kaldım diyen sıla teyze depremi anlattı ve hikayesi ile bizi çok üzse bile sempatikliği ile bizleri gülmekten kırdı geçirdi.

Instagram ► TaksiciAliK


Video Kurgu► Ahmet Arslan


Bir travesti`nin hayatı!


ESKORT OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ


ESKORT İLE RÖPÖRTAJ PART 2


YENİ !!! ESKORT DAMLA PART 3


TAKSİCİNİN UNUTULAN ÇANTANIN SAHİBİNE ULAŞMA ÇABASI !


SESSİZ KALINAN DEHŞETLER


BAŞLIĞI YORUMA BIRAKIN :) İZLEMEYEN ÇOK ŞEY KAÇIRIR !


KARI ÇIPLAK O ÇIPLAK


KOCANI BOŞA BENİMLE EVLEN ?


TAKSİDE BEYİN KANAMASI GEÇİREN TEYZE


PARA YERİNE ŞARKI SÖYLEDİ!


Türk erkeğine hasret kızlar ????????????
youtube.com/watch?v=EZ76H74rRW0&list=PLcORhHJFosoTO2gAsel73ejiiSUWMj9Xy&index=11

Lüks araçların sahibi ve satış temsilcisi ünlü konuğumuz Hilal Aysal


Çılgın Roman Kızlar ????


Pilot olmak ve uçarken bilmediklerimiz!


ALKOLLÜ YOLCU TAKSİCİ DİYALOĞU


Dinlediğimiz Karadeniz şarkılarının yazarı


KARI MUTLU , LAVUK MUTLU BEN HEPTEN MUTLU :)


Bülent Ersoy Takliti Taksiye Binince!!!


Taksiciler ne kadar kazanıyor?Nasıl taksici olunur?Turizm bölgesinde ve İstanbul'da taksicilik yapma


Troll Taksi ! Taksicinin günlüğü


Haber spikeri taksi kullanırsa bizde soru yağmuruna tutarız


Küpe ,piercing ve dövme ile kız isteme serüveni


İSTİSMAR İTİRAFI


PİSİKOPATIN TİLLAHI KOMEDİ VE YOĞUN KÜFÜR İÇERİR


KOCAM BENİ ALDATTI BEN AFFETTİM


3 BİN LİRAYI KİM ÖDEYECEK?


BEDENİNİ VATAN'A FEDA ETMİŞ GİZLİ KAHRAMAN!


FAL BAKAN TAKSİCİ ( KOMEDİ TUFANI )


EŞCİNSELİM TAKILALIMMI !!!


ALDATILAN ADAMIN İTİRAFLARI !


10 BİN $ BAŞLIK PARASI VERDİM!!!


BANKA MÜDÜRÜNÜN SAMİMİ İTİRAFLARI!


TİNERCİLER'E HAYATLARINI SORDUM!


TIRNAĞIMI YİYECEKSİN!

DEPREM OLDU ENKAZ ALTINDA KALDIM ama KURTARDILAR!!!(kılikbeyti degil)(ailem videoya cıktı)

Aykadaşlar yastık altında kaldım pardon enkaz altında kaldım ama kurtardilar yuppiiiii

Derslerine yardımcı olduğu çocukla enkaz altından kurtulan öğretmen ile röportaj yaptım

Derslerine yardımcı olduğu çocukla enkaz altından kurtulan öğretmen ile röportaj yaptım

#İzmir #İzmirDepremi #Deprem

Kanala Abone Ol :

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
İnstagram:


Ne İzliyorduk ?

►Merhaba, bazen biz de ne izleyeceğimize zaman zaman karar veremiyoruz.
bilgi videosu mu? bir konu ile ilgili eğitim videosu mu? korkutucu bir hikaye videosu mu? tarih videosu mu? belgesel videosu mu?
ne izlemeliydim? ya da ben az önce ne izledim?

►Durun durun sahi... biz Ne İzliyorduk?

Kanala abone olun ve yeni yayınladığımız videolardan ilk siz haberdar olun. Şimdiden herkese teşekkürler.

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Enkaz altında kaldım

Like icin ölüyodum

GÖÇÜK ALTINDA KALAN GENÇLE RÖPORTAJ YAŞADIKLARINI ANLATTI (EVİMİZ MEZAR OLMASIN????!!)

#göçükaltındakalmak #deprem #izmirdeprem
Abone olup like atmayı unutmayınız.
Elazığ'da 6.8 şiddetinde olan depremde Ağır şekilde yaralanan Harun Küçük Dilek Apt da Öğrenci evinde oturuyordu Mimarlık Son sınıf öğrencisi enkazın altında 2.5 saat kaldıktan sonra Pöh Osman Avcı ve Afat ekibi tarafından kurtarılmıştır yoğun bakımda 1 hafta yattıktan sonra Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesi'ne Sevk Edilmiştir Harun Küçüğe Röportaj için Teşekkür ederiz Allah'tan Acil Şifa dileriz.

Shares

x

Check Also

x

Menu