This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

GÖZLER TAMAMEN KAPALI GÖRMEK! (SİLİNEN VİDEO)

x

EN ACILI EV TURU! @Unlostv @Elraenn @Chaby Han

EN ACILI EV TURU! @Unlost @Elraen @Chaby
Bugün Türkiye'nin ve Dünyanın en acı soslarını Unlost, Elraen ve Chaby ile denerken onlardan bize evlerini gezdirmelerini istedik!!!

Unlost (Cantuğ Özsoy):

Elraenn (Tuğkan Gönültaş):

Chaby Han:


Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:
x

Resme 30 Saniye Bakın ve Neler Olacağını Görün. İnanılmaz Görsel Hile!

Resme 30 Saniye Bakın ve Neler Olacağını Görün. İnanılmaz Görsel Hile! .. Duymayan Kalmasın !

Optik illüzyonlar gözlerimizin bize oyun oynamasını sağlıyor. Aslında bunların tamamı, beynimizi aldatıp gördüğümüz şeyi çarpıtmamıza yönelik olmakta. Resimde olmayan yada resimde olupta bir türlü göremediğimiz şeyler , Hareketsiz duran yada hareketli olan şeyleri farkedemiyor olmamız , odaklandığımız bazı şeylerde beklenmedik şaşırtıcı sonuçlar almamız bunlara örnek sayılabilir. Şimdi gerçek anlamda şaşırtıcı birkaç şeyle videomuza geçelim.

▌İzlediğin için teşekkürler .

Sende Aramıza katılmak için linke tıklayarak abone olabilirsin :)

▌Merhaba Duymayan kalmasın ! kanalına hoşgeldin :) Bu kanalda sizlere çok ilginç , sıradışı , eğlenceli ve bilgilendirici videolar hazırlamaktayım.

Hazırlayan ve Seslendiren = Oğuz Topaloğlu

Size önerdiğim diğer videolar ;
▌HAYVANAT Bahçesindeki 10 ŞOK Edici AN
▌Rekorlar Kitabındaki 10 İNANILMAZ REKOR
▌Gerçekten ŞANSLI Zamanda Olmuş 10 OLAY
▌En EĞLENCELİ Ve KORKUTUCU 10 LUNAPARK Aleti

▌İş görüşmeleri , reklam , sponsorluk , telif hakkı sorunları , istek ve şikayetleriniz için bana mesaj yollayabilirsiniz duymayankalmasiin@gmail.com

▌Bu Listelerede Göz atabilirsiniz ;

Zeka Testleri ve Eğlenceli Testler
Paranormal Olaylar
İlginç Videolar
x

İKİNCİ EL TELEFON TAMİRİ! (2500TL'yi 5000TL YAPMAK!)

İKİNCİ EL TELEFON TAMİRİ! (2500TL'yi 5000TL YAPMAK!)
0-500TL serisinin yeni bölümünde 2500TL'yi ikinci el telefon tamiri, ofis ve evlere dezenfekte ve çilingirlik yaparak 5000TL yapıyoruz!
Uğur Kaplan:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:
x

Boya Fikirleri: Evi Geniş ve Dar Gösteren Renkler

Evlerinizi güzelleştirirken, hayatı size biraz daha kolaylaştırmak istedik. Dünyadaki son tasarım akımlarından yola çıkarak hazırladığımız global renk koleksiyonlarımız; uyumlu renkler, mekanlara göre renk kullanımı, ihtiyacınıza en uygun Jotun ürünleri gibi konuların hepsini Jotun Türkiye YouTube hesabında, renk uzmanımız Deniz Soyaslan sizlerle paylaşıyor.

Tek yapmanız gereken Jotun Türkiye YouTube kanalına abone olup “Deniz Soyaslan ile Boya Fikirleri” video serimize göz atmak!

Bizi ayrıca aşağıdaki hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz!
x

GÖZLER TAMAMEN KAPALI GÖRMEK! (SİLİNEN VİDEO)

GÖZLER TAMAMEN KAPALI GÖRMEK!
Çok değişik bi şey deniyoruz. Yurt dışından gelen ve bize gözsüz görme eğitimi verdiğini iddia eden bir çiftle roportaj yapıyor ve eğitimini deniyoruz.
InfoVision:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

GÖZLER TAMAMEN KAPALI GÖRMEK MÜMKÜN MÜ? | DURUGÖRÜ

Gözler tamamen kapalı görmek isminde bir video yayınlamış Orkun Işıtmak. Çok fazla soru geldiği için durugörü ile gözler kapalı iken görmek mümkün diyerek çıktığım bu yolda sizlere duyular dışı algılamayı anlatarak, gerçek ile sahtenin ayrımını yapmayı öğrettim.

700TL Bisiklet vs. 140.000TL Bisiklet! (#SonradanGörme)

700TL Bisiklet vs. 140.000TL Bisiklet! (#SonradanGörme)
Sonradan Görme serisinin yeni bölümünde ucuz orta ve pahalı bisiklet karşılaştırıyoruz.
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

ADANA'DA 0TL İLE 1 GÜN GEÇİRMEK!

ADANA'DA 0TL İLE 1 GÜN GEÇİRMEK!
01 Adana'ya gidiyor, kebap , şırdan , ciger ne var ne yoksa yiyoruz!
Yeni Xbox'ı incelemek için:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

8TL Kebap vs. 1000TL Kebap (#SonradanGörme)

8TL Kebap vs. 1000TL Kebap (#SonradanGörme)
Sonradan Görme serisinin yeni bölümüde ucuz orta ve pahalı Adana ve Urfa kebap deniyor, karşılaştırıyoruz.
Czn Burak:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

Harry Potter'a Bakış Açınızı Değiştiren Silinmiş Sahneler!

Harry Potter serisinde o kadar çok silinmiş sahne var ki hepsini ele alamadık.

Patreon hesabımız:

Patreon Destekçilerimize Teşekkürler: Berat, Emre Sunalp, Toygar Denizoğlu, Ege Agar, Kafeinsiz, Barış Ceylan

Rastgele film önerileri:
SAHNEYİ ÇEKERKEN PARAŞÜTLE ARABA ATMIŞLAR:

Harry Potter severlerin filmlerle ilgili en büyük sıkıntılarından biri kitaplarda bulunan çoğu olayın filmlerde yer almaması. Normal ve sakin bi şekilde düşünürsek bin sayfalık bir kitabın tamamını filme uyarlayamazları imkansızdı. Peki uyarlarken daha iyi bir iş çıkarabilirler miydi? Büyük ihtimalle. Gene de Harry Potter serisi büyük bir kitleye hitap etmesine ve gişe filmi olmasına rağmen sinema adına önemli şeyler başardı. Filmler bir jenerasyonun ve bu kanalın sinemaya merak salmasına yardım etti.

Bugün filmlerin en iyi silinmiş sahnelerine göz atacağız. Belli bir sıra olmayacak. Bu arada Harry Potter'la ilgili bir video çektiğimiz için size şu videoyu hatırlatmam gerek. Tamam şimdi başlayabiliriz.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 çok iyi bir finaldi. Özellikle Snape'in hafıza sahneleri sırasında duygusallıktan ne yapacağımızı şaşırtmıştık. 8 filmle ilgili tek eksik aksiyon sahneleri olabilir. Bunu birazdan detaylı açıklayacağız. Önce şu atılan sahneyi izleyelim.

Yönetmen David Yates filmi kurgularken daha çok aksiyon sahnesi çekebileceklerini düşünmüş. Aksiyon sahnesi olarak da aklına Lupin ve Tonks'un ölümü gelmiş. İki oyuncuyla da ek çekim yapmak için görüşmüşler ve takvimde problem çıkmamış. Bu düelloyu çekememelerinin tek sebebi filmi üç boyutlu olması. 8. film dijital ortamda üç boyutlu yapılıyordu. Ek bir sahne çekilseydi görsel efektler zamanında tamamlansa da üç boyut dönüşümü yapılamayacaktı. Keşke çekip dvd'yle beraber sahneyi izleyebilseydik. Kitapta Tonks'u Belaxtrix, Lupin'i de Dolohov öldürüyordu. Dolohov'u da Flitwick öldürüyordu.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 silinmiş sahnelerle dolu. İlkini izleyelim. Şimdi burayı biraz hızlandıracağız çünkü Dudley değişik bir oyun sergilemiş. İki kankamızın barışışını görmek güzel olurdu ama gene de filmin açılış sahnesi harikaydı. Bunun dışında ölüm yiyenlerin Grimmauld Meyda'nındaki evi gözetlemesi veya Lupin'in Harry'ye düğün sırasında oğlu Teddy'nin vaftiz babası olmasını istemesi de filmde yer almıyordu. Bu sahneler çekilmiş olsa da resmi bir şekilde yayınlanmadıkları için içerikleri hakkında bilgimiz yok. Tek kaynağımız set fotoğrafları. Özellikle Krum ve Hermione'nin dansı sırasında Ron'u izlemek harika olurdu.

Bu sahneyse Ron ve Hermoine arasında tatlı bir küçük an yaratıyor.

Seri boyunca bizim en çok ilgimizi çeken silinmiş sahne Draco Malfoy. Bu sahneyi sadece kamera arkadasında görebiliyoruz. Dikkatli izlerseniz Malfoy, Voldemort'un önünde ölü sanılan Harry'ye asasını atıyor. Ölüm Yadigarları Bölüm 1'de Malfoy Harry'yi tanımasına rağmen Belaxtrix'e söylemeyerek onu bir bakıma kurtarıyordu. Ancak bu sahne konulsa direkt olarak karakterin iyi tarafa geçtiğini söyleyebilirdik. Bizce Draco, bu sahnede Harry'nin tarafında olsa da Voldemort'un önünde bu hareketi yapacak kadar cesaretli biri değil.

Ateş Kadehin'de farklı okulların önünde Hogwarts'ın kendini tanıtmak için söylediği bir şarkı da atılan sahneler arasında. Şarkı eğlenceli olsa da Dumbledore'un sözleri gösterdiği şeyin efekti gerçekten çok kötü. Filmde balo sahnesinde çalınan şarkının uzun versiyonu da filmden atıldı. Radiohead'in gitaristini ve Pulp'ın vokalistini sahnede görebilirsiniz.

Daha atılmış birçok sahne daha var. Ancak bizim en çok beğendiğimiz Melez Prens'te herkesin dışardaki fırtınaya baktığı sahne. Müzik unutulmaz.

Harry Potter, yönetmenleri, setleri ve müzikleriyle gerçekten unutulmaz bir iş. Bu döneme denk geldiğimiz için kendimizi şanslı sayabiliriz.

İlerde belki diğer atılmış sahnelerin de videosunu yapabiliriz ama siz öncelikle bizim Daniel Radcliffle'le tanışma hikayemize bir bakın.

Ayrıca videolarımızı geliştirmemizi ve yurtdışında galara gitmemizi isterseniz bizi patreon sayfamızdan destekleyebilirsiniz.

#EnİyiPotterVideoları #FİLMEGİTMEDENÖNCE
x

NE KADAR BAHŞİŞ İSTERSİN?! (#OrkunaMeydanOkuyorum)

NE KADAR BAHŞİŞ İSTERSİN?! (#OrkunaMeydanOkuyorum)
Orkuna Meydan Okuyorum serisinin yeni bölümünde oyun gibi bir gün geçirmeyi deniyorum, sanal gerçeklikte Population One oynuyor, sokak hayvanlarına yardım ediyor, gelen kuryelere bahşişlerini seçtiriyoruz.
Video Fikirleri:
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

Telefonunuzda Virüs Olduğunu Gösteren 9 İşaret

Akıllı telefonunuzda virüs olup olmadığını nasıl anlarsınız? Eğer telefonunuzun sizin özel gizli alanınız olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Her akıllı telefon hecklenme tehdidiyle karşı karşıyadır. Virüsler modern akıllı telefonlar için ciddi bir tehdit oluştururlar. Bu virüsler kişisel veri hırsızlığı, binlerce liralık telefon faturaları ve çeşitli uygulamaların hatalı çalışması gibi sorunlara neden olabilirler. Neyse ki, cihazınıza virüs girip girmediğini anlamanın bazı yolları var.

Mesela telefonunuzun dokunulmayacak kadar sıcak olmaması gerektiğini biliyor muydunuz? Virüsler ve solucanlar akıllı telefonunuzun tüm kaynaklarını kullanır ve cihazınıza yük olur. Sonuç olarak telefonunuz aşırı ısınır.ZAMAN BİLGİLERİ:

Şarjınız normalden çok daha hızlı biter 1:18

Telefon konuşmalarınız kesilir 1:56

Gizemli aramalar fark edersiniz 2:30

Sürekli istenmeyen reklam pencereleri açılır 3:08

Telefonunuzda yüklemediğiniz uygulamalar belirir 3:46

Telefonunuz aşırı ısınır 4:13

Akıllı telefonunuz normalden daha fazla mobil veri kullanır 4:41

Telefon faturanız çok fazla gelebilir 5:22

Uygulamalar sık sık çöker 6:07

En yaygın telefon virüsleri 6:50

Cihazlarınızı nasıl koruyabilirsiniz 9:25#telefonvirüsü #zararlı yazılımlar #sibersaldırıMüzik: Epidemic SoundÖZET:

- Akıllı telefonunuzun şarjının normalden daha hızlı bittiğini fark etmeye başlarsanız, cihazınıza virüs veya zararlı yazılım bulaşmış olabilir.

-Eğer çağrılarınız düşmüyorsa veya konuşmalarınız garip bir şekilde kesiliyorsa, alarm zilleri çalıyor demektir.

-Birini aramadığınız halde çağrı kaydınızda arama görünüyorsa ya da başkalarına aslında sizin göndermediğiniz mesajlar gidiyorsa, şüphelenmeye başlamalısınız. Eğer arkadaşlarınız ya da aileniz telefonunuzu kullanmadıysa, cihazınıza virüs bulaşmış olma ihtimali yüksektir.

-Çoğu durumda telefonunuzda sürekli reklam belirmesi ve istenmeyen reklam pencereleri akıllı telefonunuza virüs girdiğinin göstergesidir. Muhtemelen akıllı telefonunuza reklam yazılımı içeren bir uygulama indirmişsinizdir.

-Telefonunuza virüs girdiğinin yaygın olan bir başka işareti de, telefonunuzda yeni uygulamaların belirmesidir. Siz yüklemediğiniz halde telefonunuzda yeni uygulamalar görürsünüz.

-Akıllı telefonunuza virüs bulaştıysa, mobil veri kullanımında gözle görülür bir artış fark edebilirsiniz. Zararlı bir virüs bilgi göndermek ve açılır pencere reklamlarını göstermek için telefonunuzun mobil verisini kullanabilir.

-Telefon faturanızın çok fazla gelmesi akıllı telefonunuza virüs girdiğinin kesin bir işaretidir. Bazı zararlı yazılımlar çok sayıda mesaj gönderir ve sizi ay sonunda yüksek bir fatura ile karşı karşıya bırakır.

-Akıllı telefonunuzda oynadığınız oyun aniden çökerse, bu şüphe uyandırır. Fakat uygulamalar sürekli çöküp duruyorsa bir şeyler gerçekten ters gidiyor demektir.

-Truva atı virüsü telefonunuzdaki uygulamaları kaldırabilir ve telefonunuzun pahalı mesajlar göndermesine sebep olabilir.

-Solucan virüsü genellikle kısa mesajların yardımıyla yayılır. En kötü yanı da aktifleşmesi için bir kullanıcı ile herhangi bir etkileşime ihtiyaç duymamasıdır.

- Fidye yazılım, cihazı devre dışı bırakır ve sahibini, telefonun kontrolünü yeniden kazanmak için fidye ödemek zorunda bırakır.

-Cihazınızın siz şifre girmeden hiçbir uygulamayı indirmesine asla izin vermeyin.

-İyi bir anti-virüs programı yükleyin. Telefonun kendisinde olan ücretsiz programlar fena değildir ama çok etkili de değillerdir. Eğer günlük olarak internet kullanıyorsanız, profesyonel bir anti-virüs programı yüklemelisiniz.


Olumlu bak kanalına abone olmak için:
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:

GÖZÜ KAPALI HİLELİ SLİME CHALLENGE OYUNCAX TV

Babamla slime challenge yaptık ama babamın bilmediği birşey vardı sonunda öğrendi ama artık çok geçti ????????????

► Arkadaşlar Videoyu Beğenmeyi Ve Abone Olup Bildirim Zilini Aktif Etmeyi Unutmayın iyi Seyirler Teşekkürler.

►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız.
►Lütfen Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz.

YANLIŞLIKLA HAPSE GİREN EN ŞANSSIZ ADAM!

YANLIŞLIKLA HAPİSE GİREN EN ŞANSSIZ ADAM!
Doğduğunda kimliğe kadın olarak kaydedildi, 2 kere askere alındı, yanlışlıkla başkasının işlediği suç yüzünden hapise girdi. Türkiye'nin en şanssız adamı Ersin Akbaş ile bir gün geçiriyoruz..
Orkun Işıtmak


Reklam & İşbirlikleri:


Müzik Epidemic Sound:

Hedef Nobel, Prof.Dr. Selim BADUR, COVID-19 Pandemisinde Son Gelişmeler ve Aşı

Prof.Dr. Selim BADUR, COVID-19 Pandemisinde Son Gelişmeler ve Aşı

Tarih: 28 Kasım, 2020 17:00 Istanbul,

Hedef Nobel Konferanslar Dizisi, Zoom Toplantısı kaydı.

Covid-19 hakkında bilgi kirliliğinin yaşandığı bu dönemde Viroloji Uzmanı Prof. Dr. Selim BADUR'un korona aşısı ve koronavirüs hakkındaki sunumunu dinlemek kısa sürede güncel bilgiye ulaşmak isteyen kişiler için kaçırılmaz bir fırsat.

Hurafeler ve komplolara karşı en iyi mücadele, bilimsel içerikleri takip etmek ve paylaşarak yardımcı olmaktır.

--
Hedef Nobel Toplantılar dizisi arşivi:


Prof. Dr. Selim Badur 'un covid-19 açık radyo programları arşivi:

x

Xiaomi Mi Flash ile Rom Nasıl Yüklenir ? Nasıl Yazılım Atılır Detaylı Anlatım-Mi Flash Fastboot Rom

Xiaomi Mi Flash ile Rom Nasıl Yüklenir ? Nasıl Yazılım Atılır Detaylı Anlatım-Mi Flash Fastboot Rom Yükleme işlemleri

Merhaba arkadaşlarMi flash ile fastboot rom nasıl yükleriz ?
Rom yüklerken karşımıza hangi sorunlar çıkabilir ? Bu sorunları nasıl aşabiliriz ?

Tüm bu konuları ele aldığım detaylı bir rom yükleme video'su hazırladım.

Her zaman olduğu gibi sizlere tavsiyem önce video'yu izleyip karşımıza neler çıkabilir bunları bir görelim sonra rom yükleme işlemini yapalım.

Bu işlemi imei tamiri sonrasında uygulamamız son derece faydalıdır.Yine açılı ekranında kalan telefonlarımıza'da bunu uygulayabiliriz.

Mi flash indirme linki ;Mi flash kendi kullandığım versiyonu ;


Note 8 Fasbtoot Rom Global kararlı miui 11 ;


Note 9S Global Kararlı
Redmi Note 9S Türkiye Kararlı RomNote 9 Pro Türkiye KararlıNote 9 Pro Max Hindistan Kararlı v11.0.2.0


Note 7 Global Kararlı MİUİ v12.0.1.0


Note 8 Pro Endonezya Fastboot RomNote8 pro Endonezya miui12 Rom
Note 8 Pro miui11 Global Rom ;


Rar şifresi : cookkolay.com
#xiaomi #miflash #xiaomigüncelleme


#xiaomi #xiaomimi9t #xiaomiphotography #xiaomiindonesia #xiaomibrasil #xiaomimi9 #xiaomiindia #xiaomimi8 #xiaomimurah #xiaomiredmi #xiaomiredminote7 #xiaomiyi #xiaomiredminote5 #xiaomimi8lite #xiaomicase #xiaominote7 #xiaomimia2 #xiaomiglobal #xiaomimia3 #xiaomimia1 #xiaomiphoto #xiaomiclick_id #xiaomiclick #xiaomiphotograph #xiaomimi6 #xiaomiphotographychallenge #xiaomimalaysia #xiaomiphotographyindonesia #xiaomiphotographyclub #xiaomi_id #xiaomienméxico #xiaomiredmi5plus #xiaomiid #xiaomipocophonef1 #xiaomifotography #xiaomiredmi4x #xiaomiredmi5a #xiaomiredminote4 #xiaomicamera #xiaomimi5 #casexiaomi #xiaomiproduk #xiaomi4x #xiaomia1 #xiaomirussia #xiaomimi #xiaomiyi_id #xiaomibandung #xiaomiphotos #xiaomi_azerbaycan #xiaomijogja #xiaomibaku #xiaomiyiindonesia #xiaomiyi4k #xiaomioriginalAyrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Instagram silinen mesajları geri getirme | Telefondan (Android)

Tüm indirme linkleri:
✔ RAR uygulaması:
✔ JSON Tool uygulaması:

Instagram silinen mesajları geri getirmeyle alakalı bir video yapmıştık. Fakat o videoda bilgisayardan yapılışını anlatmıştık, bu yüzden birçok arkadaşımız zorlandı. Siz sordunuz, biz de silinen mesajları geri getirme telefondan yapılışını hazırladık!

Bu videoda anlattığımız yöntem sayesinde instagram'da silinen mesajları görmek için bilgisayara ihtiyaç duymayacaksınız. Bilgisayar olmadan, kendiniz instagram silinen mesajları geri getirmeyi telefondan yapabileceksiniz.

Video zaman çizelgesi:
0:00 Giriş
0:14 Android Instagram silinen mesajları görme
3:23 Android'de zip dosyasını açma
4:32 Android'de json dosyasını açma

Videoda bahsetmiş olduğumuz, silinen mesajları geri getirmemize yardımcı olacak uygulamaları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Videoyu beğenmeyi, paylaşmayı ve sorularınızı yorum bölümüne yazmayı unutmayın. Aynı zamanda uzmanım.net YouTube kanalına abone olarak bize destek olabilirsiniz. ????

Bu konuyla ilgili diğer videolara da göz atın:
▶ iPhone'da Instagram silinen mesajları geri getirme:
▶ Bilgisayarda Instagram silinen mesajları geri getirme:

#instagram
#silinenmesajları
#gerigetirmeAndroid
#android
#telefon

UZMANIM.NET İLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?
Destek almanın en kolay yolu YouTube'daki videolarımıza yorum yapmaktır. Probleminizi iletin, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Arama Geçmişiniz Saklanıyor - Silinmiş Google Geçmişini Geri Getirme

Yazılı anlatım -
Google'da yaptığınız aramaları sildiğinizde aslında geçmişiniz kaybolmamaktadır. adresinden Google hesabınızın geçmişine ulaşabilirsiniz. Üstelik bu geçmişte hem telefonunuzun hem de bilgisayarınızın yıllar öncesine kadar ki tüm geçmişi bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda konuyla ilgili bir Google Bilinmeyen Bilgiler videosu da hazırlayacağız.

YouTube አከፍፈት ከ ሀ እስከ ፐ by ZBHK

#ZbhkTeach #zbhkteach #ZBHK #zbhk #Zbhkteach #ZBHKTEACH
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
በ ZbhkTeach ቀላል እና ምርጥ መፍትሄ ማግኘት ይችላሉ።
zbhk ለኮምፒዩተሮች መፍትሔ ፣ ለሞባይሎች መፍትሔ እንዲሁም እውቀትዎን
እንዲያዳብሩ እርስዎን ለማገዝ እርስዎን የሚረዳ ምርጥ ጣቢያ ነው።
ስለዚህ ለደንበኝነት መመዝገብ(subscribe) ፣ ማጋራት(share)
አስተያየት(comment) መስጠትዎን አይርሱ፡፡
====================================================
this video:-
=======The websites=======
snappa:-
canva:-
picmonkey:-
Fotor:-
------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #ZBHKTEACH #ZBHK #zbhk #zbhkteach #Zbhk Teach #zbhk teach
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GÖZÜ KAPALI SİPARİŞ! (KUZU KELLE YEDİK)

Merhaba sevgili Şahangiller izleyicileri. Bugün en sevdiğiniz konseptlerden biri olan gözümüz kapalı sipariş verdik. Bakalım ne geldi. Gerçi başlıkta kuzu kelleyi gördünüz ama daha neler var neler. İyi seyirler :)

????SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ;

????BİLEMEZSEN ÖLERSİN! (AZ DAHA YÜZÜMÜZ YANIYORDU)


????HAYATIMIZIN EN KÖTÜ 6 DAKİKASI!


????BASTIR ŞEF! ŞAHANGİLLER VS KAFA KAFAYA


????AİLECE BRAWL STARS OYNADIK! BRAWL PASS HEDİYELİ


????LÜKS YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ! (Sürpriz Sonlu)

Shares

x

Check Also

x

Menu