This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerle Mücadele (Sirke Sineği)

x

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerle Mücadele (Sirke Sineği)

Evinizin içinde veya balkonda yetiştirdiğiniz bitkilerinizde, bir türlü başa çıkamadığınız küçük siyah sineklerden kurtulmak istiyorsanız, yapmanız gereken önlemler ve çözümler var.
Instagram ????
#meyvesineği #siyahsinek #sirkesineği
x

Saksıdaki çiçeklerdeki küçük sinekler yok olacak! Doğal bitkisel sinek kovucu

Saksıdaki çiçeklerdeki küçük sinekler nasıl yok olur? Çiçeklerdeki sinekleri nasıl yok ederiz? Çiçek sinekleri nasıl yok edilir, çiçeklerdeki sineklenme nasıl giderilir gibi sorularınız varsa bu videoda 2 farklı karışımla yanıt vermeye çalıştık. ciceklerdeki kucuk sinekler nasil yok olur?

Çiçeklerde sineklenme nasıl giderilir, saksıdaki sineklerden kurtulma, bitki sineklerinden nasıl kurtuluruz, üvez sineği nasıl yok edilir diyor musunuz?

Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım? Çiçeklerde oluşan sineklenme için harika bir tavsiyemiz var.

Çiçek toprağındaki sinekler nasıl yok edilir merak etmeyin çözüm çok basit. Bu formülle çiçek sinekleri, bitki sinekleri yok olacak. Erkan Şamcı'nın da bu konudaki çözümüne kulak vermeniz bitkisel sinek kovucu tarifini uygulamanız bizden size tavsiyedir. Çiçekler için sinek ilacı yapması bir kaç dakikanızı almayacak. Maaliyeti de oldukça ucuz, içindeki malzemeler herkesin evinde bulunan türden.

Saksıdaki küçük siyah sineklerle mücadele etmek ve bu sinekleri yok etmenin yöntemleri anlatması bizden uygulması ve yorum kısmında bununla ilgili tecrübelerinizi paylaşmak sizden..

Saksı sineklerine doğal çözüm sağlayan bu karışımın yanı sıra daha önceden hazırladığımız küçük sineklerden kurtulmanın yolunu anlattığımız videolarımıza da göz atabilisiniz;

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Sineklerden kurtulmanın yolu! - En kolay ve doğal formül!
x

Saksıdaki Sinekleri Yok Etmenin Yöntemleri

Küçük sinekler için 4 farklı yöntem

Instagram ????
x

Saksıdaki Küçük Sineklerden Nasıl Kurtuluruz?

Evlerimizin balkonunda veya salon çiçeklerimizde sıkça gördüğümüz, ancak kurtuluş yolları bulamadığımız küçük sineklerden nasıl kurtuluruz diye merak etmenize gerek kalmadı. Tamamen doğal yöntemlerle artık bu küçük zararlılardan bir dakikada kurtuluyoruz. Nasıl mı, cevabı videomuzda. :) #İşinDoğrusu kanalında videoların devamlılığı için bizleri izlemeye devam edin, yorumlarla destek olun ve son olarak kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İyi seyirler.

Kanalımızda gündeme ilişkin konular beraberinde, gündelik hayatta karşılaştığımız veya işinin eri kişilerden gördüklerimizi sizlerle paylaşıp birlikte öğreneceğiz.

Instagram: isindogrusuyoutube
İletişim & Sponsorluk: isindogrusuduygu@gmail.com
x

Erkan Şamcı Anlatıyor Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım? Çiçek Sinekleri Nasıl Yok Edilir?

Erkan Şamcı Anlatıyor Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım?
Çiçeklerde oluşan sineklenme için harika bir tavsiye.
Çiçek bakımı nasıl olmalı
Çiçeklerde sinek neden olur
Çiçek sinekleri nasıl yokedilir
Çiçek sineklenmesine ne iyi gelir
Çiçek sineklenmesi

Lütfen Kanalımıza Abone Olarak Bize Destek Olmayı İhmal Etmeyiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir. Doğru bilgiye çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

harikabirtavsiye@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

EVDE VE MUTFAKTAKİ KÜÇÜK SİNEKLERDEN KURTULMANIN YOLLARI 2019

Merhaba bu videomda evdeki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz ile ilgili video yaptım umarım işinize yarar iyi seyirler
Video işinize yaradıysa desteğinizi göstermek adına beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.
Diger videolarimi izlemeyi unutmayin

video link :

➤kanalima abone olmak icin :
➤instagram :
➤facebook :
➤mail : gozlek.tufan@gmail.com


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Sineklerden kurtulmanın yolu! - En kolay ve doğal formül!

Sineklerden kurtulmak yazın herkesin çözüm aradığı bir sorun. Sineklerden kurtulmak için ne yapmalıyız? Küçük sineklerden kurtulmanın yolu sanılanın aksine çok basittir. Evdeki meyve sinekleri nasıl yok edilir sorusuna herkesin evinde bulunan çok basit malzemelerle 1 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayacağımız karışım ile çözüm sağlayacağız.

Yakarca sineği nasıl yok edilir diye de çok soru gelmişti, bu formül meyve sineklerinde başarılı sonuç veriyor, bunlar için de denemekte fayda var. Kara sinekleri nasil yok edebilirim, karasineklerden nasıl kurtulurum diyorsanız bu formül bunun için doğru sonuç vermeyebilir. Daha çok küçük olan meyve sinekleri için etkili oluyor.

Kimyasal ilaçlar kullanmak hem sağlığımızı olumsuz etkiliyor hem de daha maliyetli oluyor. Evdeki küçük sineklerinden doğal karışım ile kurtulmak çok kolay.

Mutfaktaki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz?

Bu hazırladığımız karışım hem daha doğal olduğundan hem de banyo, mutfak gibi yerlerde sıkça karşımıza çıkan ve moral bozucu olan küçük sinekleri ortadan kaldırmanız için yardımcı olacaktır.

Mutfak sinekleri genellikle meyvelerin çürümeye dönmesi ile ortaya çıkabilmektedir. Önce bu tarz bir çürüyen ürün varsa bunu tespit edip evden uzaklaştırmak şarttır. Havaların ısınmasıyla ortaya çıkan sineklerden kurtulmak için ikinci adım ise bu karışımı hazırlayıp en çok görüldükleri alanlar olan mutfak ve banyoya bir kaç tane kap içerisinde yerleştirmektir.

Evde çocuk varsa ulaşamayacağı bir yere koymanızı tavsiye ederiz.

Umarız sineklerden kurtulmanın yolu videomuz sizler için de yararlı olmuştur.

Küçük sineklerden kurtulmanın yolları tabi ki tek değil, sizin de daha önce uygulayıp iyi sonuçlar aldığınız formüller varsa bunları da yorumlarda bizlerle ve izleyenlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Küçük sineklerden kurtulma yollarından en etkilisi! Evdeki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz, kucuk sinekleri nasil yok edebilirim diyenler için hazırladığımız sineklerden kurtulmanın yolu tarifimiz için hazır mısınız?

Meyve sinekleri nasıl yok edilir? kara sinekleri nasil yok edebilirim? Sinekleri yok etmenin yollarını bu videomuzda anlatıyoruz. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ve çok sinir bozucu olan küçük kara sineklerden kurtulmanın formülü oldukça basit.

Sinek türleri arasında meyve sinekleri olarak bilinen küçük sineklerden nasıl kurtulurum diyorsanız mutfaktaki sineklerden kurtulmak için evdeki malzemeleri kullanarak rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu formülü denemenizi mutlaka tavsiye ederiz. meyve sinekleri nasıl yok edilir diyenlere özel hazırladığımız ve denediğimiz bir formül olan bu karışım mutfak sineklerinden nasıl kurtulurum diyenlerin imdadına bu sinek ilacı yetişiyor.

Evinizdeki bağ sineklerinden ilaçsız zahmetsiz kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Belki bir zararları yok ama evde uçuştuklarını görmek çok can sıkıcı olabiliyor. Hele de çoğaldılarsa çok sinir bozucu bir durum haline geliyor. Neyseki mutfak sineklerinden kurtulma yolu sinek öldürücü karışım çok ama çok kolay. Daha önce neden yapmadığınızı bu video sonrasında sorgulayabilirsiniz :)

Yaz sıcaklarında başınıza bela olan küçük sineklerden kurtulma
için en kolay ve etkili yöntemini evdeki malzemelerle yapabileceğiniz bir formülle sizlere sunmaktayız.

Sineklerden nasıl kurtuluruz, nasıl kurtulabiliriz? Sineklerden kurtulmak sanıldığının aksine o kadar da zor değildir. Küçük sineklerden nasıl kurtulurum doğal yolla diyorsanız

size bu videoda sineklerden korunmanın doğal yolları arasında en etkilisini anlatacağız.

Herkesin evinde bulunan 4 malzemeyi kullanarak hazırlayabileceğiniz bu doğal karışım evinizi sineklerden koruyacak. Doğal Yöntemlerle Evinizdeki Sineklerden Ve Kurtulmanın Yolu

Özellikle mutfak bölgesinde ortaya çıkan bu hayvancıkları hazırladığınız karışım kokusuyla cezbedecek ve kendisine çekecek.

Sabah uyandığınızda bir bakacaksınız ki bütün sinekler onun içerisinde...

Sineklerden kurtulmanın yolu

Sinekler sorunlara neden olabilir, özellikle de konu yiyeceklerini kirletmek olunca. Sıradan ev sinekleri insanoğlu ısırmaz fakat yiyeceklerine ve öteki yüzeylere yumurtlayarak hastalık ve hastalık mikrobu yayabilir.

Küçük sineklerden kurtulma yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bulaşık deterjanı kullanarak kendi yaptığın bir tuzakla, Arnavut biberi yahut bitkilerle, örneğin naneyle kendi yaptığın bir sinek kovucuyla veya satın almış olduğun ticari bir tuzakla sineklerden kurtulabilirsin. Sineklerin evine gelmesini engellemenin, onlardan kurtulmak kadar önemli bulunduğunu aklından çıkarma, o yüzden evi potansiyel bir yiyecek ve barınma kaynağı olarak daha az cazip kılman gerek.

Bulaşık deterjanıyla bir tuzak yap. Bulaşık deterjanını bir kavanoza 2,5 cm yüksekliğinde dök ve 2,5 cm yüksekliğinde su ekle. Sinekler sabuna gelecek ve suda boğulacaktır.

En iyi sonuçlar için meyve kokulu bir bulaşık deterjanı kullan. Örneğin, elma yahut limon kokulu deterjanlar daha iyi neticeler verebilir.

Pek fazla sinek yakalamıyor gibiysen bir veya iki damla elma sirkesi ekle. Sirke, sinekleri kavanoza çekecektir.

Videomuzu beğenmeyi, kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Deneyimlerinizi de yorum bölümüne mutlaka yazın..

Sosyal medya hesapları...

Facebook:
Twitter:
Google +:
Pinterest:

mutfak sineklerinden kurtulma
mutfaktaki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz
mutfak sinekleri
mutfak sineklerinden nasıl kurtuluruz
mutfak sineklerinden
meyve sinekleri
meyve sinekleri nasıl yok edilir
meyve sineklerinden nasil kurtulunur
meyve sineklerine çözüm
meyve sineklerinden kurtulmanın yolları
meyve sineklerinden nasıl kurtulurum
meyve sineklerinden nasıl kurtuluruz
meyve sinekleri ile mücadele
meyve sineklerinden kurtulmak
meyve sinekleri nasıl oluşur
lağım sinekleri
lağım sineklerinden nasıl kurtulurum
lağım sineklerine çözüm
banyo sineği
banyo sineği nasıl yok edilir
küçük sineklerden kurtulmanın yolları
çiçeklerdeki sinekleri nasıl yok ederiz
ciceklerdeki kucuk sinekler nasil yok olur
çiçek sinekleri nasıl yok edilir
sineklerden kurtulmak,
sineklerden kurtulmak için ne yapmalıyız,
sineklerden kurtulmak için pet şişe,
sineklerden kurtulmak için,
sineklerden kurtulmak için ne yapmak lazım,
sineklerden kurtulmak için ne yapmalı,
sineklerden kurtulmak için ne yapılmalı,
sineklerden kurtulmanın yolları

Videomuzu beğenmeyi ve anlatımlı örgü modelleri ile sağlık videoları paylaştığımız kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın....

Sineklenen Çiçeğimi Nasıl Kurtardım☺️Çiçeklerdeki Sineklenme Sebepleri ve Sineklerle Mücadele????

Merhaba arkadaşlar????
Bugün biz çiçekseverlerin canını çok sıkan bir konudan bahsetmek istedim SİNEKLERRRR????
Çiçeklerimizin topraklarında sineklenme neden olur ve bu sineklerden nasıl kurtulabiliriz.
Hepsi videoda keyifli seyirler????

Çiçekler, Orkideler, Kaktüs ve Bitkiler Sineklerden Nasıl Kurtarılır?

Orkide, Bitkiler, Kaktüs, Sukulentlere Sinekler Geliyor peki ya o sinkler nasıl giderler? Sıkça soruyorsunuz bu sinekleri nasıl uzaklaştırırız diye... Önce nedenini araştıralım. Bir kaç önemli nedenler olabilir. Tüm bu pratik bilgileri videoda görebilirsiniz.
x

Mutfakta ve Çiçeklerdeki Küçük Siyah Sineklerden Kurtulun.Kesin Sonuç

Mutfakta ve Çiçeklerdeki Küçük Siyah Sineklerden Kurtulun.Kesin Sonuç
Mutfakta ve Çiçeklerdeki Küçük Siyah Sineklerden Kurtulun.Kesin Sonuç
Meyve sineği olarak bilinen minik sinekler yaz zamanı çoğalarak ortaya çıkarlar. Oldukça rahatsız eden bu sinekler özellikle yiyeceklerin üzerine konmaya bayılıyorlar. Meyve sineklerine çözüm arıyorsanız size bu videomuzda anlatavağımız yöntemi uygulamanızı öneriyoruz.
3 ila 4 mm arasında bir uzunluğa sahiptir. Koyu renk gözleri ve esmer toraksları olmasına rağmen, kırmızı bazen de koyu renklerde olabilirler. Nüfusları genel olarak yaz aylarında çoğalır ve hasat zamanı rekor rakamlara ulaşır. İç mekanlarda meyve sinekleri yıl boyunca aktiftirler. Mayalanmış ürünler, meyve ve sebzelerle beslenirler.

Çiçeklerde küçük sinekler varsa, izle çok şaşıracaksınız

Unlu Bit, Saksıdaki Sinekler Ve Beyaz Böcekler İle Başa Çıkmanın Yolu

EV YAPIMI ORGANİK SİNEK İLACI, Saksıdaki özellikle biber fidelerinin yapraklarında ve saksı kenarlarında , beyaz ve yeşil bitler, unlu bit, beyaz böcekler için evde kendiniz yapabileceğiniz basit ve etkili bir karışım. Bu karışım sayesinde, bu haşerat lardan kurtulabilirsiniz, tekrarlamaması için saksının mutlaka hava sirkülasyonu olan bir yerde bulunması gerekir.
Instagram ????
#unlubit #yaprakbiti #organikilaç

ÇİÇEKLERDE SİNEKLENMEYE SON, ÇİÇEKLERİN SİNEKLENMESİ NASIL ÖNLENİR, ÇİÇEK BAKIMI

Merhaba arkadaşlar. Çiçeklerimizde oluşan sineklerden nasıl kurtulacağımız la ilgili kısa bir bilgilendirme yaptım. bu uygulama ile çiçeklerde sineklenmeye son bulacak. Daha önceki videolarımda Çiçeklerin sineklenmesi nasıl önlenir, Çiçeklerim sineklendi sorularıyla karşılaştım onun için kısa bir video hazırlamak istedim umarım faydalı bir video olmuştur.
Bu günlükte benden bu kadar. Soru ve görüşlerinizi yorumlarda bana iletebilirsiniz. Videonun faydalı olduğunu düşünüyorsanız beğenerek ve yorum yaparak bana destek olabilirsiniz..
Hala abone olmadıysanız
Linkine Tıklayarak Abone Olmayı Unutmayın

İnstagram :
Facebook:

Çiçek bakımı ile iilgili videolar için:

Orkideler İle ilgili videolar için :

Bahçe Bakımı İle İlgili Vİdeolar İçin :
Balon ve ipten tasarım videoları için:

Geri Dönüşüm Videoları için:

Doğal Yaşam Ürünleri İle İlgili Vİdeolar için:

Sakallı ipten Paspas Yapımı Videoları İçin:

Tasarım Videoları İçin :

Boyama Videoları İçin:

Pratik ve Lezzetli Tarifler İçin :

KORKULU RÜYANIZ OLAN SİNEKLERDEN KURTULUN,ÇİÇEKLERDE SİNEKLENME İÇİN KESİN ÇÖZÜMLER,#ÇİÇEK #FLOWERS

Merhaba arkadaşlar.Kanalıma hoşgeldiniz.Bugün çiçek lerde oluşan sineklerle ilgili video hazırladım sizler için.Çiçeklerde sineklenme ile ilgili çok soru geldi buaralar.Malum yaz geldi bir de bayram tatili uzun olunca çiçekleri biraz fazla suladık ve evi de fazla havalandıramadık bu yüzden birçoğumuzun toprak ında sinekler oluştu.Oluşan bu sinekler aslında bitki lerinize zarar vermez ama hoşumuza gitmeyen bir durum olduğu için bir çaresine bakmak istiyoruz biran önce.Bunun içinde birkaç yöntem var.Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak sizde bitkiler inizdeki sineklerden kurtulabilirsiniz.
Bu günlükte benden bu kadar.Sizin için faydalı bir video olduğunu düşünüyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorumlarınızı bana iletmeyi unutmayın lütfen..takipte kalın.
Herşey gönlünüzce olsun.Hoşçakalın

Hala abone olmadıysanız
Linkine Tıklayarak Abone Olmayı Unutmayın

İnstagram:
Facebook:

Çiçek bakımı ile iilgili videolar için:

Balon ve ipten tasarım videoları için:

Geri Dönüşüm Videoları için:

Doğal Yaşam Ürünleri İle İlgili Vİdeolar için:

Tasarım Videoları İçin:

Sakallı ipten Paspas Yapımı Videoları İçin:

Boyama Videoları İçin:


#flower #flowers #housefly on flowers #bahçe #menekşe #orkide #bitki bakımı #bahçe #çiçeksepeti #çiçekler #
x

Evinizdeki Meyve Sineklerinden Kurtulmanın 4 Doğal Yolu

Ah, işte yaz mevsimi! Büyük ihtimalle mutfağınızda harika meyveler var: şeftaliler, çilekler, portakallar… enfes! Ama nasıl olur biliyorsunuz - yiyebileceğinizden daha fazla muz almışsınızdır ve bir süre sonra meyve sinekleri ile mücadele etmeye başlarsınız. Evet, meyveleri seven sadece siz değilsiniz!Kimse evinde böcek bulunmasından hoşlanmaz. Meyve sinekleri de özellikle sinir bozucudur çünkü mutfağınızı ele geçirmeleri çok uzun sürmez. Neyse ki bu minik istilacılardan kurtulmanın birkaç kolay yolu var. İşte karşınızda, yaz meyvelerinizi sineklerden koruyabileceğiniz harika ipuçları!

ZAMAN BİLGİLERİ:

Huni Yöntemi 0:50

Kase Tuzağı 3:01

Buzluktaki Kavanoz 4:08

Önlem Alın 4:51#meyvesinekleri #böcekler #olumlubakÖZET:

- Huni yöntemi, meyve sineklerini yakalamak için kendi başınıza yapabileceğiniz sihirli bir kapandır.

- Başlangıç olarak, toplayıcı kap olarak kullanacağınız uzun bir vazo ya da kavanoz bulmalısınız.

- Sonra, meyve sineği yeminizi seçmelisiniz. Meyve sinekleri şekerli her şeyi severler.

- Şimdi, bir kağıdı yuvarlayıp huni şekli verin. Sonra da bantlayın ki şekli bozulmasın.

- Huniyi dar olan ucu toplayıcı kabınızın içine gelecek şekilde kabın üstüne yerleştirin.

- Son olarak, meyve sineği tuzağınızı, istila edilmiş alana yerleştirin - meyve kasenizin, çöpün ya da lavabonun yanına koyabilirsiniz.

- İlkine benzeyen ama daha az el işçiliği gerektiren bir yöntem daha var. Tek yapmanız gereken, olgunlaşmış ya da çürümüş bir meyveyi, genişçe bir kabın içine koymak.

- İçine şekerli bir sıvı ekleyin, meşrubat ya da şurup olabilir

- Kasenin üstünü streç filmle mümkün olduğunca gergin şekilde kaplayın. Bir çatal alın ve filmin üstünde delikler açın.

- Bu yöntem de huni yöntemi ile aynı mantığı kullanıyor: meyve sinekleri yeme kolayca ulaşıyorlar ama aynı deliklerden geri çıkmayı başaramıyorlar.

- İki tane orta boy kavanoz alıp içlerine meyve kabukları koyun. Kavanozların ağzını şeffaf streç film ile kapatın.

- Eğimli kısmın ortasında küçük bir delik açın, bunun için kürdan kullanabilirsiniz.

- Kavanozlardan biri meyve sinekleriyle dolduğunda, bu kavanozu buzluğa koyun. Böylece sinekleri ve yumurtalarını dondurmuş olacaksınız!

- Meyve sineklerinin gelmesini engellemenin bir başka yolu, meyvelerinizi doğru şekilde saklamak.

- Meyveler olgunlaştığında buzdolabına koyarsanız ömürleri çok daha uzun olacaktır.

- Muzlarınızın dışı kararmış bile olsa, buzdolabına koyarak içindeki lezzetli kısmı kurtarabilirsiniz.

- Portakal ve greyfurt gibi turunçgiller, dalından koparıldıktan sonra artık olgunlaşmazlar, bu sayede buzdolabında 3 haftaya kadar kalabilirler..


-----------------------------------------------------------

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:
Olumlu bak kanalına abone olmak için:
5 Dakikada Hallet Kizlar:
GERÇEK HİKAYELER:

Müzik, Epidemic Sound:

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):


Mutfak ve Banyodaki Siyah Sinekleri yok etme yöntemi.

Bu videomuz da Mutfak ve banyodaki Siyah Sinekleri yok etme yöntemini konuşacağız.

2 türk Küçük Sinek vardır.
Mutfakta oluşan Meyve Sinekleri
Banyoda oluşan Lağım Sinekleri

Video Etiketleri ;
mutfak sineklerinden kurtulma
mutfak sinekleri
mutfak sineklerinden nasıl kurtuluruz
mutfak sineklerinden
meyve sinekleri
meyve sinekleri nasıl yok edilir
meyve sineklerinden nasil kurtulunur
meyve sineklerine çözüm
meyve sineklerinden kurtulmanın yolları
meyve sineklerinden nasıl kurtulurum
meyve sineklerinden nasıl kurtuluruz
meyve sinekleri ile mücadele
meyve sineklerinden kurtulmak
meyve sinekleri nasıl oluşur
lağım sinekleri
lağım sineklerinden nasıl kurtulurum
lağım sineklerine çözüm
banyo sineği
banyo sineği nasıl yok edilir

Saksıdaki Sinekleri Yok Etmenin Etkili Yöntemi %100 |toprağım sineklendi diyorsanız ışte çözüm

#sinekkovma #cicektekisinekler #sinek#çiçeksinegi

Evde Oluşan Küçük Sineklerden 1 DK'da kurtulun

Evde Oluşan Küçük Sineklerden Nasıl Kurtulursunuz

Evinizde zaman zaman istenmeyen küçük sineklere rastlamışsınızdır.
Bu ilk günlerde tek tük görülen daha sonra fazlalaştıkça oldukça can sıkıcı duruma gelen bir durumdur.
Elbette sineklerin kaynağı olarak belirlediğiniz meyve ve sebzeleri atmayı, bitkilerin toprağını değiştirmeyi ya da kirli bulaşıkları yıkamayı ihmal etmeyin.


Bu küçük sineklerden kurtulmanın yolu ise oldukça basit.
Bunun için size gerekli olan malzemeler :
Elma sirkesi yada cola
Cam bir kavanoz
strech film

İlk olarak cam kavanoza bir miktar beyaz sirke koyun ve kavanozun ağzını strech film ile kapatın.
Strech fim ile kapattıktan sonra strech filmin etrafınnızda lastik ile sabitleyin.

Daha sonra strech filmin orta kısmından ufak bir delik açın.
Özellike meyve ,bitki sinekleri diye adlandırdığımız bu küçük sinekler elma sirkesi gibi fermente olmuş yiyeceklerin koksunu çok severler.

Meyve sinekleri bu kokuya gelip delikten içeri gerecek ve bir daha çıkamayacaklardır.

2.yöntem ise yine bir şişe ya da kavanoza asitli bir içecek koymak ki bu sinekler kolanın kokusuna bayılırlar.
Aynı yöntemi bu sefer kola ile yapın.
Şişenin veya kavanozun içine cola koyun ve ağzını strech film ile kapatın.
Ortasından bir delik açın. eviniz için, Nasıl yapılır? Bitki sinekleri, Evde Oluşan Küçük Sinekler, Küçük sineklerden nasıl kurtulursunuz, Meyve sinekleri

#sirke #sinekleri #siyah #sinekler #çözüm #yolları

Saksılarımızda oluşan siyah sirke sineklerine karşı çözüm önerilerimizi sizlerle paylaştık.

Shares

x

Check Also

x

Menu