This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerle Mücadele (Sirke Sineği)

x

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerle Mücadele (Sirke Sineği)

Evinizin içinde veya balkonda yetiştirdiğiniz bitkilerinizde, bir türlü başa çıkamadığınız küçük siyah sineklerden kurtulmak istiyorsanız, yapmanız gereken önlemler ve çözümler var.
Instagram ????
#meyvesineği #siyahsinek #sirkesineği
x

Sineklerden kurtulmanın yolu! - En kolay ve doğal formül!

Sineklerden kurtulmak yazın herkesin çözüm aradığı bir sorun. Sineklerden kurtulmak için ne yapmalıyız? Küçük sineklerden kurtulmanın yolu sanılanın aksine çok basittir. Evdeki meyve sinekleri nasıl yok edilir sorusuna herkesin evinde bulunan çok basit malzemelerle 1 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayacağımız karışım ile çözüm sağlayacağız.

Yakarca sineği nasıl yok edilir diye de çok soru gelmişti, bu formül meyve sineklerinde başarılı sonuç veriyor, bunlar için de denemekte fayda var. Kara sinekleri nasil yok edebilirim, karasineklerden nasıl kurtulurum diyorsanız bu formül bunun için doğru sonuç vermeyebilir. Daha çok küçük olan meyve sinekleri için etkili oluyor.

Kimyasal ilaçlar kullanmak hem sağlığımızı olumsuz etkiliyor hem de daha maliyetli oluyor. Evdeki küçük sineklerinden doğal karışım ile kurtulmak çok kolay.

Mutfaktaki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz?

Bu hazırladığımız karışım hem daha doğal olduğundan hem de banyo, mutfak gibi yerlerde sıkça karşımıza çıkan ve moral bozucu olan küçük sinekleri ortadan kaldırmanız için yardımcı olacaktır.

Mutfak sinekleri genellikle meyvelerin çürümeye dönmesi ile ortaya çıkabilmektedir. Önce bu tarz bir çürüyen ürün varsa bunu tespit edip evden uzaklaştırmak şarttır. Havaların ısınmasıyla ortaya çıkan sineklerden kurtulmak için ikinci adım ise bu karışımı hazırlayıp en çok görüldükleri alanlar olan mutfak ve banyoya bir kaç tane kap içerisinde yerleştirmektir.

Evde çocuk varsa ulaşamayacağı bir yere koymanızı tavsiye ederiz.

Umarız sineklerden kurtulmanın yolu videomuz sizler için de yararlı olmuştur.

Küçük sineklerden kurtulmanın yolları tabi ki tek değil, sizin de daha önce uygulayıp iyi sonuçlar aldığınız formüller varsa bunları da yorumlarda bizlerle ve izleyenlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Kulpu kırık fincanları değerlendirme: Altını delmek sandığınızdan daha kolay! Fincandan çiçek saksısı yapımı
x

Saksıdaki çiçeklerdeki küçük sinekler yok olacak! Doğal bitkisel sinek kovucu

Saksıdaki çiçeklerdeki küçük sinekler nasıl yok olur? Çiçeklerdeki sinekleri nasıl yok ederiz? Çiçek sinekleri nasıl yok edilir, çiçeklerdeki sineklenme nasıl giderilir gibi sorularınız varsa bu videoda 2 farklı karışımla yanıt vermeye çalıştık. ciceklerdeki kucuk sinekler nasil yok olur?

Çiçeklerde sineklenme nasıl giderilir, saksıdaki sineklerden kurtulma, bitki sineklerinden nasıl kurtuluruz, üvez sineği nasıl yok edilir diyor musunuz?

Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım? Çiçeklerde oluşan sineklenme için harika bir tavsiyemiz var.

Çiçek toprağındaki sinekler nasıl yok edilir merak etmeyin çözüm çok basit. Bu formülle çiçek sinekleri, bitki sinekleri yok olacak. Erkan Şamcı'nın da bu konudaki çözümüne kulak vermeniz bitkisel sinek kovucu tarifini uygulamanız bizden size tavsiyedir. Çiçekler için sinek ilacı yapması bir kaç dakikanızı almayacak. Maaliyeti de oldukça ucuz, içindeki malzemeler herkesin evinde bulunan türden.

Saksıdaki küçük siyah sineklerle mücadele etmek ve bu sinekleri yok etmenin yöntemleri anlatması bizden uygulaması ve yorum kısmında bununla ilgili tecrübelerinizi paylaşmak sizden..

00:00 Giriş
00:45 Saksılardaki sinekler için ilk formül
01:24 Bitki sineklerinden kurtulmak için ikinci karışım
02:05 Çiçeklerdeki sinekleri yok eden karışım nasıl kullanılır

Saksı sineklerine doğal çözüm sağlayan bu karışımın yanı sıra daha önceden hazırladığımız küçük sineklerden kurtulmanın yolunu anlattığımız videolarımıza da göz atabilisiniz;

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Sineklerden kurtulmanın yolu! - En kolay ve doğal formül!

Porselen gibi bir cilt için patates maskesi [Cilt beyazlatıcı maske tarifi]

Kulpu kırık fincanları değerlendirme: Altını delmek sandığınızdan daha kolay! Fincandan çiçek saksısı yapımı

Çiçeklerdeki beyaz böcekler için organik ilaç: Unlu bitler yok olacak!
x

Saksıdaki Sinekleri Yok Etmenin Yöntemleri

Küçük sinekler için 4 farklı yöntem

Instagram ????
x

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerden Kurtulmanın Yöntemleri

SİYAH TOPRAK VE KAHVERENGİ TOPRAĞIN RESMİNİ KOYAMADIM KUSURA BAKMAYIN unuttum. Ama dediğim gibi her siyah toprak kötü değil. Ucuz ve kalitesiz toprak asla almayın!

Emeğe saygı için videomuzu beğenmeyi unutmayın lütfen (: işte SİNEKLERDEN KURTULMAK İÇİN bazı yöntemler:

Fazla sulama yapmayın
Toprağı gereğinden fazla suladığınız zaman oluşan nemin etkisi ile bitkilerde küçük sinekler için cazip bir ortam yaratmış olursunuz ve bitki toprağında sineklenme olur. Ayrıca fazla sulamak bitki sineklerinden kurtulma arayışınızın başlangıcı olacağı için toprak sineği ile birlikte bitkilerinize de zarar verebilir. Saksı sineklerine çözüm konusunda eliniz ne kadar bol olursa olsun, sulama konusunda gereğinden fazla bonkör olmamalısınız. Çiçek sineklenmesi doğal çözüm arayışında olanların ilk bilmesi gereken şey sulama alışkanlığıdır.

Toz tarçın uygulaması saksı bitkilerine her alanda faydalı
İzleyip araştırdığım videolarda toz tarçını toprağa dökerek sineklerden kurtulma yöntemi başlarda yer edinmiş. Saksı sineklerine tarçın uygulaması için bir kısım işe yarıyor derken, bir kısım denedik çözüm olmuyor diyor. Peki tarçın çiçeklerde oluşan küçük sinekler nasıl yok edilir sorununa çözüm mü? Evet. Antioksidan olması ve kokusunun haşereleri kovduğunu bildiğim için bitkilerime zarar vermeden sineklerden kurtulma ve bitkilerim için besleyici olabilme ihtimalini düşünerek toz tarçını toprağın üzerine çay kaşığı ile serpiştirdim ve toprağı bir güzel karıştırdım. Azalma oldu, fakat net çözüm olmadı. Sizin için bitki toprağındaki sinekler konusunda tamamen kurtulma yöntemi olabilir ama çiçeklerdeki küçük sinek için denemenizde fayda var.

Sigara izmaritini toprağa gömün
Saksı çiçeğinde küçük sinekler için; içilmiş sigara izmaritlerini kötü kokusu sebebiyle toprağı biraz eşeleyerek izmariti toprağa gömme yöntemi ile saksılarda oluşan küçük sinekler başlarda azalır ve bir süre sonra bitkilerinizi terk eder. Sinekler tamamen bittikten sonra sigara izmaritlerini gömdüğünüz yerden çıkarmanızı tavsiye ederim.

Sarımsak ve sarımsak suyu kullanın
Bir yerde toprağa soyulmuş sarımsak ekince sineklerden kurtulabilirsin gibi bir bilgi okuduğum aklıma gelmişti. Nerede okuduğumu ve ne kadar güvenilir olabileceğini bilemedim fakat tabi ki denedim. Saksı çiçeklerinde küçük sinekler ile olan savaşımda sarımsakları soyarak her saksıya birer tane ektim. Her hangi bir şekilde azalma dahi olmadı.

Fakat sarımsak suyu saksı sineklerinden kurtulma konusunda yardımınıza yetişebilir. Sarımsak suyunu çıkararak hem toprağınıza dökebilir hem de sprey yardımı ile yapraklarına ve gövdelerine sıkarsanız çiçeklerin toprağındaki sinekler için çözüm bulabilirsiniz. Oluşan koku ile bitkilerde minik sinekler rahatsız olacak ve onları uzaklaştırmada ve çiçeklere gelen küçük sinekler ile ilgili sorunda etkili olacaktır.

Aspirin’i ezerek sulandırıp toprağa dökün
Aspirini ezip, su ile karıştırdıktan sonra toprağı bu su ile sulamak veya yapraklara sprey yardımı ile uygulamak hem bitkilerinizi güçlendirecektir hem de etrafta dolaşan haşerelerden yani saksıdaki küçük sinekler istilasından koruyacaktır. Kişisel tavsiyem; saksıdaki minik sinekler olmazsa dahi aspirini mutlaka kullanmanız olacaktır. Bitkinizde ki gelişim gözle görülür şekilde fark edecektir. Bitkilerde oluşan küçük sinekler için tüm verimsiz ortamı sağlamanızda da faydası olacaktır.

Soğan kabuğu sinekleri öldürür
Saksı toprağındaki sinekler nasıl yok edilir sorunu için kokulu her şey saksı bitkilerinde sineklenme ile olan savaşta sizi öne geçirecektir. Soğan uygulamasının sarımsaktan farkı ise soğanı değil, sadece en dışında olan kahverengi renkte ki kabuklarını kullanıyor olmamız. Saksı sineklerine doğal çözüm arayışında olanlar için ideal yöntem diyebilirim.
Kabukları soyduktan sonra on saate yakın suyun içinde bekletip süzdükten sonra elimizde kalan su ile toprağımızı suladığımız taktirde saksı çiçeklerinde sinek birliklerinin rahatını bozmuş olacağız ve bitkilerdeki sineklerden nasıl kurtuluruz olayını aşarak sinekler evinizi derhal terk edeceklerdir.

Bonus: Sigara izmariti ve sarımsak suyu bir arada kullanın
Bitkilerdeki küçük sinekler ile olan durum, bir süre uğraştıktan sonra saksıda küçük sinekler evimi terk etmezse diye kafayı yediğim anların birinde uygulayabilirim diye düşünüyorum, duyumlarım çok büyük olasılık ile saksı sinekleri için net çözüm olduğu yönünde. Saksi topraginda sinek sevmezse dahi, toprağınız da sevmeyebilir.
İki diş sarımsağı ezdikten sonra suyun içine döküp, aynı suya 5-6 tane de sigara izmariti atarak karıştırdıktan sonra iki saat bekledikten sonra suyu süzüp, sprey yardımı ile bitkinin toprağına, gövdesine ve yapraklarına sıkmak size saksıdaki sinekler nasıl yok edilir sorunun yanıtı olup, saksıda oluşan küçük sinek topluluğu ile olan savaşta galibiyet getirecektir.

Kesin Çözüm: Toprak değişimi yapın!
Kesin Çözüm: İlaç Kullanın (Çiçeklerdeki Sinekler İçin İlaç)

GİBİ (:

Saksıdaki küçük siyah sineklerden kurtulun! Bütün böcekler için geçerlidir.

küçük sineklerden nasıl kurtulurum
küçük sinek
sivrisinek
ev sinekleri
meyve sinekleri
sineklere doğal çözüm
sirke sinekleri
siyah sinekler
saksıdaki sinekler
meyve sinekleri
saksıdaki siyah
böcek ilacı
doğal sinek ilacı
sinek ilacı
sinek kapanı
sirke ile kapan
saksıdaki küçük sinekler
küçük sinekler
siyah küçük sinekler
yaprak biti
sivri sinek
sivrisinek
sineklere organik ilaç
meyve sineği
saksıdaki siyah uçuşan sinekler
saksıdaki sineklerden kurtulma
saksıdaki sineklere çözüm
saksıdaki sinekler nasıl yok edilir
küçük siyah sineklerden nasıl kurtulurum
sineklerden kurtulmanın yolu
sinek
küçük sinek
sivrisinek
ev sinekleri
sivrisineklerden nasıl uzak durulur
erkek sivrisinekler ne yer
sivrisinekleri nasıl kovarsınız
sivrisinekleri nasıl uzak tutarsınız
sivrisinekleri uzak tutun
ufak sinekler
meyve sineği
küçük sineklerden kurtulma
meyve sinekleri nasıl yok edilir
kucuk sinekleri nasil yok edebilirim
sinek kovucu
sineklerden kurtulmak
sineklerden kurtulmak için ne yapmalıyız
sineklerden kurtulmanın doğal yolları
labofem
türkiye
bitki
çiçek
saksı
bitki sulama
bitki bakımı
meyve sineği
lağım sineği
evde uçan sinekler
küçük sinekler
bitki sinekleri
çürük sinekler
meyve sinekleri
meyve sinekleri nasıl yok edilir
meyve sineklerinden nasil kurtulunur
meyve sineklerine çözüm
meyve sineklerinden kurtulmanın yolları
meyve sineklerinden nasıl kurtulurum
meyve sineklerinden nasıl kurtuluruz
meyve sinekleri nasıl oluşur
meyve sineği
mutfak sinekleri
mutfak sinek
lağım sineklerinden nasıl kurtulurum
banyo sineği
banyo sineği nasıl yok edilir
meyve sinek
sinek
siyah küçük sinek
küçük meyve sinekleri
çiçek sineği
tuvalet sinek
saksı böceklenmesi
saksı toprağı neden böceklenir
saksı böcekleri nasıl yok edilir
saksı böceklenme sorunu nasıl çözülür
saksıdaki sinekler
sineklenen çiçekler
minik sinekler
çiçeklerdeki sinekler
sirke
tarçın
sarımsak
izmarit
çiçekler için ilaç
organik böcek ilacı
çiçek hastalıkları
saksıda sineklenme
toprakta sineklenme
saksıda küçük sinekler
siyah sinekler
kara sinekler
küçük böcekler
planococcus citri
ev yapımı ilaç
ev yapımı
bit ilacı
unlu bit
pamuklu bit
organik
organik bit ilacı
beyaz böcekler
beyaz sinekler
beyaz şeyler
yapraklardaki beyaz böcekler
beyaz lekeler
pamukcuk
çiçek hastalıkları
yapraklardaki
yaprak kararması
yapraklarımda beyaz böcekler var
hamam böceği sesi
hamam böceği ilacı
hamam böceği şarkısı
hamam böceği asmr
hamam böceği alerjisi
hamam böceği anatomisi
hamam böceği alman
hamam böceği doğurma anı
hamam böceği çeşitleri
hamam böceği çözüm
hamam böceği çoğalması
kulağından hamam böceği çıkan adam
hamam böceği fotoğrafları
hamam böceği faydası
hamam böceği görselleri
kalorifer böceği
zararlı böcekler
kaktüste bitlenme
unlu bit mücadelesi
unlu bit ilacı yapımı
unlu bit zararları
pamuksu doku
yaprak biti
saksıdaki böcekler
Pratik bilgiler
böceklerden kurtulun
haşerelerden kurtulun
böcek istilası
böcek yok
böceksiz ev
kendinizi koruyun
ailenizi koruyun
temiz ev
eviniz için ipuçları
hamam böceklerinden kurtulun
kurtulma ipuçları
örümceklerden kurtulma
karıncalar
buğday biti
bahçe zararlıları
olumlu bak
olumlubak
olumlu bak videoları
pratik bilgiler
böceklerden kurtulma
sineklerden kurtulma
böcek ilacı
böceksiz
böceksiz ev
kendiniz koruyun
ailenizi koruyun
temiz ev
sineksiz ev
ev için tüyolar
hamam böceklerinden kurtul
meyve sineklerinden kurtul
hamam böceksiz
sivrisineklerden kurtul
sineklerden kurtul
karıncalardan kurtul
eşek arılarından kurtul
tahtakurusundan kurtul
pis kokulu böceklerden kurtul
Evdeki Hamam Böceklerine Karşı Doğal Çözüm Önerisi
hamam böcekleri nasıl yok edilir
hamam böceğinden doğal yollarla nasıl kurtulurum
karbonat pudra şekeri hamam böceği
hamam böceğinden nasıl kurtulurum kadınlar kulübü
hamam böceğinden kurtulma duası
evdeki böceklerden kurtulmanın doğal yolları
kalorifer böcekleri için kesin çözüm
kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları uzman tv
böcek ilacı
en etkili hamam böceği ilacı
züleyha
iyi fikir
trt1
22 aralık
2015
kimdir
hakkında
tekrarı
full
tamamı
erkan şamcı
ekolojik yaşam uzmanı
ziraat mühendisi
böcek
böcek ilacı
böcek zehri
böcek öldürme
böcek nerede bulunur
hamamböceği
böcek nasıl öldürülür
sivrisinek
Bitki ilaçlama
Tarımsal ilaçlar
tarladaki sineklerden nasıl kurtuluruz
Tarladaki sineklerden kurtulmanın yolları
Evdeki karıncalar
karınca
tarçın
erkan şamcı
evdeki karıncalardan kurtulma
yöntemi
nasıl kurtuluruz
doğal yolu
doğal yolları
ziraat mühendisi
ekolojik yaşam uzmanı
izle
seyret
züleyha
iyi fikir
trt1
doktor
doktor videoları
doğal yaşam
sağlıklı yaşam
kadın
anne
bakım
bitkisel ürünler
uzman
bitkisel çaylar
bitkisel kürler
en iyi videolar
erkan şamcı
çiçek
sineklenme
bakımı
sinek
ne
iyi
gelir
sivrisinekleri uzak tutun
sivrisinekler için doğal çözüm
sivrisinekleri uzaklaştırma
sivrisinekleri yok etme
sivrisinek ısırıklarını önleme
doğal sivrisinek kovucu
sivrisineklere karşı sarımsak
sivrisineklere karşı nane
sivrisineklere karşı sabunlu su
sivrisineklere karşı lavanta
sivrisineklere karşı vanilya
sivrisineklere karşı çay ağacı yağı

Saksıdaki Küçük Sineklerden Nasıl Kurtuluruz?

Evlerimizin balkonunda veya salon çiçeklerimizde sıkça gördüğümüz, ancak kurtuluş yolları bulamadığımız küçük sineklerden nasıl kurtuluruz diye merak etmenize gerek kalmadı. Tamamen doğal yöntemlerle artık bu küçük zararlılardan bir dakikada kurtuluyoruz. Nasıl mı, cevabı videomuzda. :) İşin Doğrusu kanalında videoların devamlılığı için bizleri izlemeye devam edin, yorumlarla destek olun ve son olarak kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İyi seyirler.

Kanalımızda gündeme ilişkin konular beraberinde, gündelik hayatta karşılaştığımız veya işinin eri kişilerden gördüklerimizi sizlerle paylaşıp birlikte öğreneceğiz.

Instagram: isindogrusuyoutube
İletişim & Sponsorluk: isindogrusuduygu@gmail.com

Erkan Şamcı Anlatıyor Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım? Çiçek Sinekleri Nasıl Yok Edilir?

Erkan Şamcı Anlatıyor Çiçeklerim Sinekleniyor Ne Yapmalıyım?
Çiçeklerde oluşan sineklenme için harika bir tavsiye.
Çiçek bakımı nasıl olmalı
Çiçeklerde sinek neden olur
Çiçek sinekleri nasıl yokedilir
Çiçek sineklenmesine ne iyi gelir
Çiçek sineklenmesi

Lütfen Kanalımıza Abone Olarak Bize Destek Olmayı İhmal Etmeyiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir. Doğru bilgiye çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

harikabirtavsiye@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Topraktan çıkan minik sinekler ve mantarlar sorunsalı! - Labofem

Uzun süredir saksılı ev bitkilerinde oluşan ve gelen onlarca mesajlara bakılacak olursa bitki severleri çıldırtan ufak sinekler ve toprakta oluşan minik mantarlar neden olur, çaresi nedir? İşte cevapları.

Gartengold Sab Germany 340Litre :

???? ???? ???? ???? ???? ????
Fem Güçlütürk

Güncel videolardan haberdar olmak için kanala abone olmak isterseniz şu linki takip edebilirsiniz. -

Instagram:
Facebook:

EVDE VE MUTFAKTAKİ KÜÇÜK SİNEKLERDEN KURTULMANIN YOLLARI 2019

Merhaba bu videomda evdeki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz ile ilgili video yaptım umarım işinize yarar iyi seyirler
Video işinize yaradıysa desteğinizi göstermek adına beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.
Diger videolarimi izlemeyi unutmayin

video link :

➤kanalima abone olmak icin :
➤instagram :
➤facebook :
➤mail : gozlek.tufan@gmail.com


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
x

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Küçük sineklerden kurtulma yollarından en etkilisi! Evdeki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz, kucuk sinekleri nasil yok edebilirim diyenler için hazırladığımız sineklerden kurtulmanın yolu tarifimiz için hazır mısınız?

Meyve sinekleri nasıl yok edilir? kara sinekleri nasil yok edebilirim? Sinekleri yok etmenin yollarını bu videomuzda anlatıyoruz. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ve çok sinir bozucu olan küçük kara sineklerden kurtulmanın formülü oldukça basit.

Sinek türleri arasında meyve sinekleri olarak bilinen küçük sineklerden nasıl kurtulurum diyorsanız mutfaktaki sineklerden kurtulmak için evdeki malzemeleri kullanarak rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu formülü denemenizi mutlaka tavsiye ederiz. meyve sinekleri nasıl yok edilir diyenlere özel hazırladığımız ve denediğimiz bir formül olan bu karışım mutfak sineklerinden nasıl kurtulurum diyenlerin imdadına bu sinek ilacı yetişiyor.

Evinizdeki bağ sineklerinden ilaçsız zahmetsiz kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Belki bir zararları yok ama evde uçuştuklarını görmek çok can sıkıcı olabiliyor. Hele de çoğaldılarsa çok sinir bozucu bir durum haline geliyor. Neyseki mutfak sineklerinden kurtulma yolu sinek öldürücü karışım çok ama çok kolay. Daha önce neden yapmadığınızı bu video sonrasında sorgulayabilirsiniz :)

Yaz sıcaklarında başınıza bela olan küçük sineklerden kurtulma
için en kolay ve etkili yöntemini evdeki malzemelerle yapabileceğiniz bir formülle sizlere sunmaktayız.

Sineklerden nasıl kurtuluruz, nasıl kurtulabiliriz? Sineklerden kurtulmak sanıldığının aksine o kadar da zor değildir. Küçük sineklerden nasıl kurtulurum doğal yolla diyorsanız

size bu videoda sineklerden korunmanın doğal yolları arasında en etkilisini anlatacağız.

Herkesin evinde bulunan 4 malzemeyi kullanarak hazırlayabileceğiniz bu doğal karışım evinizi sineklerden koruyacak. Doğal Yöntemlerle Evinizdeki Sineklerden Ve Kurtulmanın Yolu

Özellikle mutfak bölgesinde ortaya çıkan bu hayvancıkları hazırladığınız karışım kokusuyla cezbedecek ve kendisine çekecek.

Sabah uyandığınızda bir bakacaksınız ki bütün sinekler onun içerisinde...

Sineklerden kurtulmanın yolu

Sinekler sorunlara neden olabilir, özellikle de konu yiyeceklerini kirletmek olunca. Sıradan ev sinekleri insanoğlu ısırmaz fakat yiyeceklerine ve öteki yüzeylere yumurtlayarak hastalık ve hastalık mikrobu yayabilir.

Küçük sineklerden kurtulma yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bulaşık deterjanı kullanarak kendi yaptığın bir tuzakla, Arnavut biberi yahut bitkilerle, örneğin naneyle kendi yaptığın bir sinek kovucuyla veya satın almış olduğun ticari bir tuzakla sineklerden kurtulabilirsin. Sineklerin evine gelmesini engellemenin, onlardan kurtulmak kadar önemli bulunduğunu aklından çıkarma, o yüzden evi potansiyel bir yiyecek ve barınma kaynağı olarak daha az cazip kılman gerek.

Bulaşık deterjanıyla bir tuzak yap. Bulaşık deterjanını bir kavanoza 2,5 cm yüksekliğinde dök ve 2,5 cm yüksekliğinde su ekle. Sinekler sabuna gelecek ve suda boğulacaktır.

En iyi sonuçlar için meyve kokulu bir bulaşık deterjanı kullan. Örneğin, elma yahut limon kokulu deterjanlar daha iyi neticeler verebilir.

Pek fazla sinek yakalamıyor gibiysen bir veya iki damla elma sirkesi ekle. Sirke, sinekleri kavanoza çekecektir.

Videomuzu beğenmeyi, kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Deneyimlerinizi de yorum bölümüne mutlaka yazın..

Sosyal medya hesapları...

Facebook:
Twitter:
Google +:
Pinterest:

mutfak sineklerinden kurtulma
mutfaktaki küçük sineklerden nasıl kurtuluruz
mutfak sinekleri
mutfak sineklerinden nasıl kurtuluruz
mutfak sineklerinden
meyve sinekleri
meyve sinekleri nasıl yok edilir
meyve sineklerinden nasil kurtulunur
meyve sineklerine çözüm
meyve sineklerinden kurtulmanın yolları
meyve sineklerinden nasıl kurtulurum
meyve sineklerinden nasıl kurtuluruz
meyve sinekleri ile mücadele
meyve sineklerinden kurtulmak
meyve sinekleri nasıl oluşur
lağım sinekleri
lağım sineklerinden nasıl kurtulurum
lağım sineklerine çözüm
banyo sineği
banyo sineği nasıl yok edilir
küçük sineklerden kurtulmanın yolları
çiçeklerdeki sinekleri nasıl yok ederiz
ciceklerdeki kucuk sinekler nasil yok olur
çiçek sinekleri nasıl yok edilir
sineklerden kurtulmak,
sineklerden kurtulmak için ne yapmalıyız,
sineklerden kurtulmak için pet şişe,
sineklerden kurtulmak için,
sineklerden kurtulmak için ne yapmak lazım,
sineklerden kurtulmak için ne yapmalı,
sineklerden kurtulmak için ne yapılmalı,
sineklerden kurtulmanın yolları

Videomuzu beğenmeyi ve anlatımlı örgü modelleri ile sağlık videoları paylaştığımız kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın....

Porselen gibi bir cilt için patates maskesi [Cilt beyazlatıcı maske tarifi]

Kulpu kırık fincanları değerlendirme: Altını delmek sandığınızdan daha kolay! Fincandan çiçek saksısı yapımı

Sineklerden nasıl kurtulduğuma inanamayacaksınz!!!

Merhaba arkadaşlar sizler için Hediye Güder kanalında sineklerden nasıl doğal yolla kurtulacağınızı açıkladı. Çiçeklerin dibindeki istenmeyen misafirlere veda edin. Nasıl kurtulduğumu öğrenmek için videoyaya ????
Instagram : hediyegdr

Çiçeklerdeki Sineklerden Kurtulun, Sinekler Neden Oluşur ve Nasıl Yok Edilir, How to destroy flies

Merhaba arkadaşlar. Kanalıma Hoşgeldiniz. Bugünkü videomun konusu; çiçekler oluşan sinekler, sinekler nasıl yok edilir, çiçeklerdeki sineklerden kurtulun, sinekler neden oluşur, sinekler nasıl yok edilir, How to destroy flies, saksı bitkilerinde oluşan sineklere çözüm, çiçeklerin sineklenmesi nasıl önlenir, korkulu rüyanız olan sineklerden kurtulun, çiçeklerim sinekleniyor ne yapmalıyım, sinek ve böceklerden kurtulmanın yolu, saksıdaki sinekleri yok etmenin yolu gibi konularda kısaca bilgiler paylaştım. Videomun faydalı olduğunu düşünüyorsanız BEĞENİ ve YORUM ile DESTEK olabilirsiniz. Ayrıca yeni videolardan haberdar olabilmek için kanalıma ÜCRETSİZ ABONE olabilirsiniz.
Hala abone olmadıysanız
Linkine Tıklayarak Abone Olmayı Unutmayın.
Ayrıca geri dönüşüm ve farklı tasarım videolarımı sizlerle paylaşacağım kanalıma abone olarak bana destek olursanız çok mutlu olurum...
İnstagram :

Çiçek bakımı ile iilgili videolar için:

Orkideler İle ilgili videolar için :

Bahçe Bakımı İle İlgili Vİdeolar İçin :
Balon ve ipten tasarım videoları için:

Geri Dönüşüm Videoları için:

Doğal Yaşam Ürünleri İle İlgili Vİdeolar için:

Sakallı ipten Paspas Yapımı Videoları İçin:

Tasarım Videoları İçin :

Boyama Videoları İçin:
v=TMrobVDC2RY&list=PLFYhY1TQfV0HOUzyYxIc7t4dh3EI1as41

Pratik ve lezzetli tarifler için :

Böceklenmeye Son

#saksıböceklenmesorunu

ÇİÇEKLERİM SİNEKLENİYOR NE YAPMALIYIM????? ⚠️ Saksıdaki küçük sinekler yok olacak ????????⛔

SAKSIDAKİ KÜÇÜK SİNEKLER IÇIN NE YAPMALIYIM ?

ÇIÇEKLERİM SİNEKLENİYOR NE YAPMALIYIM?

KÜÇÜK SİNEKLERi NASIL YOK EDERİM ?

ÇİÇEKLERDE SİNEKLENME NEDEN OLUR ?

ÇIÇEKLERDE BÖCEK, SİNEK LERE SON !
x

saksıdaki sineklerden kurtulma (doğal sinek ilacı)

Zaman zaman hepimizin başına gelir, bazı bitkilerde ya da toprakta ufak sinekler, toprak bitleri , çeşitli zararlılar vs. Peki kimyasal ilaç kullanmadan ve bitkiler zarar görmeden bunlardan nasıl kurtuluruz. Bunun için en basit haliyle en basit malzemeler ile etkili bir doğal ilaç tarifi veriyorum. Her türlü bitki ve toprakta gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz .
.
.

#bitki #bitkibakımı #sinekilacı #dogalsinekilacı #doğalsinekilacı #saksıbitleri #meyvesineği #sirkesineği #sirkesinekleri

Biber Çöplerinden Böcek İlacı Nasıl Yapılır ? Yaprak Biti | Unlu Bit | Saksı Sinekleri İçin

Instagram ????
Böceklerin tekrar gelmemesi için bu karışımı uygulayabilirsiniz.
Bitkilerinizi Böceklerden Bu Karışım İle Koruyun.
Saksıdaki sineklerden nasıl kurtulurum? Saksı toprağındaki küçük siyah sinekler insanları çileden çıkarmaya yetiyor, kimyasal kullanmadan bu saksıdaki siyah sineklerden kurtulmanın bir çok yolu var. Mutfakta kullandığınız ve çöpe attığınız acı biber çöplerinden keskin ve garantili bir saksı sineklerini yok edici organik doğal ilaç yapabilirsiniz.
#sinek ilacı #meyve sinekleri #küçük siyah sineklerden nasıl kurtulurum
Yaprak Biti Nedir | Nasıl Yok Edilir ? | Yaprak Biti İçin Organik İlaç Yapımı

Saksıdaki Küçük Siyah Sineklerle Mücadele (Sirke Sineği)

Sineklenen Çiçeğimi Nasıl Kurtardım☺️Çiçeklerdeki Sineklenme Sebepleri ve Sineklerle Mücadele????

Merhaba arkadaşlar????
Bugün biz çiçekseverlerin canını çok sıkan bir konudan bahsetmek istedim SİNEKLERRRR????
Çiçeklerimizin topraklarında sineklenme neden olur ve bu sineklerden nasıl kurtulabiliriz.
Hepsi videoda keyifli seyirler????

ÇİÇEKLERDE SİNEKLENMEYE SON, ÇİÇEKLERİN SİNEKLENMESİ NASIL ÖNLENİR, ÇİÇEK BAKIMI

Merhaba arkadaşlar. Çiçeklerimizde oluşan sineklerden nasıl kurtulacağımız la ilgili kısa bir bilgilendirme yaptım. bu uygulama ile çiçeklerde sineklenmeye son bulacak. Daha önceki videolarımda Çiçeklerin sineklenmesi nasıl önlenir, Çiçeklerim sineklendi sorularıyla karşılaştım onun için kısa bir video hazırlamak istedim umarım faydalı bir video olmuştur.
Bu günlükte benden bu kadar. Soru ve görüşlerinizi yorumlarda bana iletebilirsiniz. Videonun faydalı olduğunu düşünüyorsanız beğenerek ve yorum yaparak bana destek olabilirsiniz..
Hala abone olmadıysanız
Linkine Tıklayarak Abone Olmayı Unutmayın

İnstagram :
Facebook:

Çiçek bakımı ile iilgili videolar için:

Orkideler İle ilgili videolar için :

Bahçe Bakımı İle İlgili Vİdeolar İçin :
Balon ve ipten tasarım videoları için:

Geri Dönüşüm Videoları için:

Doğal Yaşam Ürünleri İle İlgili Vİdeolar için:

Sakallı ipten Paspas Yapımı Videoları İçin:

Tasarım Videoları İçin :

Boyama Videoları İçin:

Pratik ve Lezzetli Tarifler İçin :

Çiçeklerde küçük sinekler varsa, izle çok şaşıracaksınız

Shares

x

Check Also

x

Menu